Atkārtoti aicinām ziedot dzīvnieku patversmei

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada dzīvnieku patversmes darbinieki un iemītnieki ir pateicīgi pirmajiem ziedotājiem par ziedotajiem līdzekļiem.

Jau esam informējuši, ka Ogres novada dzīvnieku patversme šobrīd ir nonākusi grūtībās. Šīs ziemas sniegs sabojājis patversmes jumtu un atkušņa ūdeņi – ēkas sienas. Ir nepieciešama palīdzība, bet diemžēl tam nepietiek līdzekļu.

Līdz šim brīdim patversme eksistējusi, tikai pateicoties pašvaldības ikgadējam finansējumam. Tik liela pašvaldības dalība patversmes uzturēšanā nav nekur citur Latvijā. Diemžēl šī brīža finansiālās grūtības ietekmē arī patversmes darbību. Ja netiks nomainīts jumts, patversme, visticamāk, nākamajā ziemā nevarēs darboties.

Vēlos kliedēt iedzīvotāju aizdomas par to, vai naudiņa tiešām nonāks pie patversmes darbiniekiem. Tā iemesla dēļ, ka patversme nav patstāvīgs uzņēmums un kontu sev atvērt nevar, aģentūra «Mālkalne» ir atvērusi speciāli šim mērķim ziedojumu kontu.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti tikai un vienīgi patversmes vajadzībām. Tas ir ziedojuma konts, un tam nav nekāda sakara ar «Mālkalnes» tiešo darbību. Šo naudu neviens neizmantos, taisot remontus citās mājās vai kā tamlīdzīgi.

Publicējam atkārtoti kontu: LV70HABA0551030344722., p/a «Mālkalne», reģ. nr. 90001412832, ar norādi – dzīvnieku patversmei. Tālrunis informācijai 650 44224, 26342330.

Patversmes iemītnieki būs Jums ļoti pateicīgi. Ceram uz atbalstu.