Atvadu vārdi Modrim Grantiņam

[ A+ ] /[ A- ]

Modris Grantiņš šīgada sēņu izstādē Lielvārdē. Tādu mēs viņu atcerēsimies – atsaucīgu un ieinteresētu.

Ir cilvēki kā dzidri strauti, kas veldzē pienācēju un neprasa, kas man par to būs… Tāds mūsu izpratnē bija Ogres Meža tehnikuma direktors, Lielvārdes novada cilvēks Modris Grantiņš.

Jau divus rudeņus mēs, Lielvārdes Pensionāru biedrības sēņu izstādes rīkotāji, esam baudījuši Modra Grantiņa atsaucību, sadarbību, labvēlību un dāsnumu. Māte daba – tā bija tehnikuma direktora stihija. Mīlestību pret mežu un tā veltēm viņš palīdzēja veidot arī lielvārdiešiem. Mūsu daudzveidīgās sēņu izstādes tuvākas bērniem un jauniešiem padarīja tehnikuma putnu un meža zvēru izbāzeņi, kā arī ierakstītās dziedātājputnu balsis.

Saziņā ar a/s «Latvijas meži» Modris Grantiņš prata ieinteresēt jauniešus nopietni domāt par viņu dzīves ceļa izvēli. Meža tehnikuma speciālisti meistarīgi prata demonstrēt, ko spēj zāģis prasmīgās rokās, kā izmantot dabas bagātības.

Tehnikuma direktoram vienmēr atradās uzmundrinoši vārdi tiem, kas bija gatavi iepazīt dabas daudzveidību un darboties tās labā.

Mēs, Lielvārdes vecākā paaudze un novada skolu jaunieši, atcerēsimies Modri Grantiņu kā harismātisku personību un viņa līdzdalību mūsu izstāžu veidošanā.

Skaists un bagāts, kaut arī īss, bija Modra Grantiņa dzīves ceļš – skaists un bagāts ar devību citiem. Paldies par to!

Romualda Koluža foto