Atvērti Ģimenes atbalsta dienas centri Ogrē un Ogresgalā

[ A+ ] /[ A- ]

Atvērti Ģimenes atbalsta dienas centri Ogrē un Ogresgalā

Kopš šīs nedēļas apmeklētājiem atvērti Ģimenes atbalsta dienas centri (ĢDAC) Ogrē un Ogresgalā. ĢADC Ciemupē joprojām slēgts, informē Ogres novada Sociālais dienests.

ĢADC Ogrē, Upes prosp. 16, vienlaikus var apmeklēt 15 bērni (5+5+5), sadaloties grupā pa pieci, katra grupa atsevišķā telpā. ĢADC Ogresgalā, Bumbieru ielā 9, vienlaikus var apmeklēt pieci bērni, ievērojot divu metru distanci vienam no otra! Iekštelpās vienkopus atļauts uzturēties ne ilgāk kā trīs stundas.

ĢADC apmeklētājiem lūgums ievērot, ka apmeklējumi notiek pēc iepriekšēja pieraksta, bērna likumiskais aizbildnis uzraksta iesniegumu par to, ka bērns ir tiesīgs apmeklēt ĢADC. Drošības nolūkos atkārtots iesniegums jāiesniedz reizi nedēļā. Apmeklētājiem jālieto sejas aizsargmaskas, izņemot bērnus, kuri jaunāki par septiņiem gadiem. Ieteikums nedrūzmēties, neveidot pūli. Jāievēro ĢADC iekšējās kārtības noteikumi, ar kuriem var iepazīties ĢADC telpā pie ziņojuma dēļa. Ierodoties telpā, persona apmeklētāju žurnālā ar parakstu apliecina, ka tai nav elpceļu saslimšanas pazīmju, nav jāatrodas izolācijā, mājas karantīnā vai pašizolācijā, vai ir cita veida saslimšanas vai sliktas pašsajūtas pazīmes.

ĢADC aicina apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot epidemioloģiskās drošības prasības! Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt Ģimenes atbalsta dienas centra vadītājai, tālr. 65021323 vai 29905822.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!