Ballējas par godu pavasarim

[ A+ ] /[ A- ]

21. aprīlī Ogres novada invalīdu biedrība (OIB) aicināja savus biedrus uz Pavasara balli – koncertu, kas norisinājās Ogres novada kultūras centrā.

Sarīkojuma sākumā Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs, priekšsēdētāja vietniece Vita Pūķe un padomnieks Raimonds Javoišs pateicās invalīdiem par viņu sabiedriskajām aktivitātēm un novēlēja turpmāk uzturēt možu garu.

«Pavasara balles rīkošana ir kļuvusi par jauku mūsu biedrības tradīciju un to apmeklē ļoti daudzi mūsu biedri. Šogad uz balli visiem bija obligāti jāierodas cepurēs, jo tiek rīkots «Miss skaistākā cepure» konkurss,» stāsta biedrības valdes priekšsēdētāja Antonija Olševska.

Pasākumu «iesildīja» biedrības vokālais ansamblis «Sens tik sens». Ansamblis iepazīstināja ar savām jaunākajām dziesmām. Vēl sarīkojuma dalībniekus izklaidēja atraktīvās Ogres Amatniecības vidusskolas audzēknes, kuras uzstājās ar četrām tērpu kolekcijām. Skaļus aplausus izpelnījās aktrise Kristīne Klētniece, kura lika publikai dziedāt līdzi un uzdejot. Pēc koncerta oficiālās daļas dejas spēlēja mūziķis Juris Neretnieks.

«Ja mums nebūtu atbalstītāju, šādas balles nemaz nebūtu, tāpēc liels paldies Ogres novada pašvaldībai, kafejnīcai «Ilze» un Ogres novada Kultūras centram,» atzina A. Olševska.

Konkursā «Miss skaistākā cepure» konkurence bija liela, un pirmās trīs vietas tika sadalītas šādi: 1. vieta – Olgai Tihonovai, 2. vieta – Ausmai Zaharānei, 3. – Ditai Zavišai.

Elīnas Baumanes foto