Barikāžu kausus izcīna Zdanovska, Upītis un Mažinskis

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

22.janvārī Ogres šautuvē pēc ilgāka pārtraukuma atkal notika sacensības šaušanā. Par Ogres novada sporta centra Barikāžu kausiem snaiperi sacentās gan šaušanā ar mazkalibra šautenēm, gan ar pistolēm. Ložu šaušanas sacensībās lielākos kausus izcīnīja Agita Zdanovska un Ivars Upītis, bet šaušanā ar pistoli vistrāpīgākais izrādījās Ņikita Mažinskis.

Ložu šaušanas sacensībās (ar mazkalibra šautenēm) piedalījās astoņas dāmas un 12 kungi. Sieviešu konkurencē lielisku precizitāti demonstrēja Agita Zdanovska, kura atsevišķos vingrinājumos izcīnīja pirmo, otro un piekto vietu, kopvērtējumā triumfējot ar 52 punktiem. Tikai par punktu mazāk un attiecīgi otrā vieta Lailai Miķelsonei, kausu par trešo vietu ar 50 punktiem ieguva Kristīne Ertmane. 4.vietā Santa Suhaka (48), 5.vietā Vitnija Rožāne (41), 6.vietā Solveiga Rjastas (41). Vīriešu konkurencēs visos trijos vingrinājumos uzvarēja un ar 60 punktiem triumfēja Ivars Upītis. 2.vietā Andrejs Leonovičs (54), bet kausu par 3.vietu ar 49 punktiem saņēma Aleksejs Leonovičs. 4.vietā Andris Juškāns (44), 5.vietā Jānis Kalniņš (44), 6.vietā Juris Poga (41).

Sacensībās šaušanā ar pistoli bija 16 dalībnieku, tostarp divas daiļā dzimuma pārstāves. Triju vingrinājumu kopsummā ar 56 punktiem uzvarēja un lielāko Barikāžu kausu saņēma Ņikita Mažinskis. 2.vietā ar 50 punktiem Genādijs Klementjevs, bet 3.vietā Jānis Kalniņš, kuram 50 punktu. 4.vietā Ivars Upītis (46), 5.vietā Oļegs Rītiņš (45), 6.vietā Ģirts Kārkliņš (36). Labākā starp dāmām ar 21 punktu bija Agita Zdanovska, kurai 12.vieta.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!