Basketbola klubs «Ogre» pateicas pašvaldībai par atbalstu

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no BK «Ogre» arhīva BK «Ogre» ģenerālmenedžeris Jānis Laganovskis (no labās) pasniedz Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim komandas kopbildi.

Basketbola klubs «Ogre» pateicas pašvaldībai par atbalstu

Ritvars Raits

Pēc veiksmīgi aizvadītas sezonas, kurā augstākais sasniegums bija dramatiskā cīņā iegūtas Latvijas – Igaunijas basketbola līgas bronzas medaļas, basketbola klubs «Ogre» pateicās par atbalstu Ogres novada pašvaldībai un domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim personīgi, pasniedzot viņam komandas kopbildi.

BK «Ogre» spēlētāji, treneri un personāls atzīst, ka panākumus šosezon ļoti lielā lielā guvuši, pateicoties tieši pašvaldības atbalstam, ko saņēmuši pirmssezonas posmā, gatavojoties turnīriem, kā arī cīnoties par medaļām. Kā veiksmīgs vērtējams arī BK «Ogre» sniegums Latvijas Basketbola līgā, kur mūsu komanda regulārajā turnīrā finišēja 3. vietā, iekļuva pusfinālā, bet pēc tam sāka cīņu par bronzas medaļām, kas gan vīrusa Covid-19 dēļ netika pabeigta. Čempionāts, noslēguma tabulā komandām BK «Ogre» un BK «Liepāja» tika piešķirta dalīta 3./4.vieta, šoreiz gan bez medaļām.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!