BK «Ogre» atlaiž divus leģionārus, klubā atgriežas Magone

[ A+ ] /[ A- ]

BK «Ogre» atlaiž divus leģionārus, klubā atgriežas Magone

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā basketbola klubs «Ogre» nolēma šķirties no abiem saviem ziemeļamerikāņu leģionāriem – no 26 gadus vecā amerikāņu saspēles vadītāja Brailona Raisona un no 25 gadus vecā kanādiešu spēka uzbrucēja Emanuela Šeperda. Viņu vietā sastāvā uzaicināts ogrēnietis Renārs Magone, kurš šo sezonu sāka komandā «Līvāni».

«Ogre», kas Latvijas-Igaunijas basketbola līgā sezonas pirmajās piecās spēlēs bija guvusi trīs uzvaras, pirms mača pret «VEF Rīga» turnīra tabulā ieņēma sesto vietu. Saspēles vadītājs Raisons bija piedalījies visās piecās spēles, gūstot vidēji 14,2 punktus un izdarot 2,2 rezultatīvas piespēles. Savukārt spēka uzbrucējs Šeperds piecās spēlēs bija izcēlies ar 8,6 punktiem un 8,9 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

Lai papildinātu «Ogres» sastāvu, klubs noslēdzis līgumu ar 29 gadus veco spēka uzbrucēju Renāru Magoni, kurš iepriekšējās trīs ar pusi sezonas jau aizvadīja mūsu komandas rindās. Šo basketbola sezonu Magone sāka komandā «Līvāni», kas spēlē «Ramirent» Nacionālajā līgā. Trijos mačos Ogres spēka uzbrucējs tur guva vidēji 25,7 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Līvānu komanda pārvarēja arī Latvijas kausa otro kārtu, pieveicot Cēsu basketbolistus. Magonem kausa izcīņas mačos vidēji 24,5 punkti un 12,5 atlēkušās bumbas.

Netiekot izslēgts, ka «Ogres» komandā sastāva izmaiņas varētu turpināties, kluba vadība izskata iespējas, kā vēl pastiprināt komandu. Jau iepriekš ziņots par izmaiņām treneru korpusā – Nikolajam Mazuram pēc divu zaudējumu sērijas un speciālista atteikšanās vakcinēties darbs tika uzteikts. Viņa vietā stājies ogrēnietis Uldis Švēde, kura vadībā vienība guva divas uzvaras pēc kārtas.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!