BK «Ogre» bronzas sēriju pret «LU» sāk ar uzvaru

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļu sērijas pirmajā cīņā uzvaru guva «Ogre», kas 9.maijā savā laukumā ar 72:60 pieveica «Latvijas Universitātes» basketbolistus. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar 23 punktiem bija Rihards Zēbergs.

«Ogrei» šajā mačā bija jāiztiek bez trim pamatsastāva basketbolistiem, jo Uģim Pinetem uz savainoto spēlētāju soliņa pievienojušies arī Rinalds Sirsniņš un Renārs Magone. Gandrīz visu spēles laiku vadībā atradās ogrēnieši, kuri pirmā puslaika beigu daļā veica izrāvienu, no neizšķirta rezultāta (31:31) iegūstot astoņu punktu pārsvaru (39:31). Turpinājumā līdz pat pēdējai ceturtdaļai viesi spītīgi turējās dažu punktu attālumā, tādēļ sportiskā intriga nezuda ne uz mirkli. Savu spēku mūsu basketbolisti nodemonstrēja pēdējā periodā, kad vairākus svarīgus metienus trāpīja Rihards Zēbergs, kā arī savu artavu uzbrukumā sniedza Kristaps Dārgais, Lauris Blaus un amerikāņu leģionārs Prentiss Lovels Niksons. Īpaši nospiedošs bija ogrēniešu pārsvars cīņā zem groziem, kas mūsējiem ļāva izcīnīt 18 atlēkušās bumbas uzbrukumā un no spēles izdarīt par 17 metieniem vairāk nekā studentiem.

Ogres komandas labā 23 punktus guva Rihards Zēbergs, kurš realizēja deviņus no 16 metieniem no spēles. «Triple-double» rādītājiem pietuvojās Dārgais, desmit gūtajiem punktiem pievienojot 12 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Pa 12 punktiem iemeta Jānis Antrops un Lauris Blaus, kurš arī izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.

BK «Ogre» – «Latvijas Universitāte» 72:60 (19:16, 23:19, 10:14, 20:11), sērijā 1:0;

BK «Ogre»: Zēbergs 23, Blaus 12 (9ab), Antrops 12 (5ab, 4rp), Dārgais 10 (12ab, 7rp), Niksons 7 (4kļ, 4piez), Poška 4 (4rp), Juciks 4, Pozņaks, Bērziņš, Atars.

Sērija turpināsies līdz kādas komandas trim uzvarām. Otrā spēle notika vakar vakarā «Latvijas Universitātes» laukumā, bet trešā paredzēta svētdien, 15.maijā, Ogres 1.vidusskolas sporta hallē. Mača sākums pulksten 17.00.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!