BK «Ogre» gadu sāk ar uzvaru pār valmieriešiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Ogrēniešu leģionārs Andrē Terels Vokers (#11) gaisa divcīņā pret Ervīnu Jonātu (#6).

Ritvars Raits

Latvijas – Igaunijas līgā basketbolā astoto panākumu aizvadītajās 13 spēlēs guvusi BK «Ogre», kas 9.janvārī savā laukumā, pateicoties pirmajā puslaikā iekrātajam 18 punktu pārsvaram, spēja jau trešo reizi šosezon apspēlēt komandu «Valmiera Glass VIA» – 82:73. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar 21 gūtu punktu un sešām rezultatīvām piespēlēm bija amerikāņu leģionārs Andrē Terels Vokers. Valmieras komandā spēlējošais Ogres Basketbola skolas audzēknis Ervīns Jonāts guva 10 punktus.

Gadumijā bez viena no saviem līderiem Kaspara Bērziņa palikusī «Ogre» spēli pret valmieriešiem sāka ne pārāk pārliecinoši, jau uzreiz nonākot iedzinējos ar piecu punktu deficītu (3:8). Pirmā ceturkšņa turpinājumā ogrēnieši pārņēma iniciatīvu un veica ievērojamu izrāvienu, pateicoties kuram periodu noslēdza, būdami priekšgalā ar 19:12. Pēc neliela pārtraukuma viesi uz dažām minūtēm spēja nedaudz izlīdzināt cīņas gaitu, taču pie rezultāta 28:23 «Ogre» iespēja iespaidīgu 16 punktu atrāvienu (44:23), kas lielā mērā izšķīra mača turpmāko likteni. Lielajā pārtraukumā komandas devās pie 18 punktu atstatuma – 44:26 ogrēniešu labā.

Otrajā puslaikā valmierieši vairākkārt spēja pietuvoties līdz 13-15 punktu deficītam, taču vēl tuvāk mājinieki viesus sev nepielaida gana ilgi. Nopietna intriga spēlē atgriezās trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, kad «Valmiera Glass VIA» pēc iemestiem deviņiem punktiem pēc kārtas nonāca vairs tikai sešu punktu attālumā – 66:72. «Ogres» spēlētāji ar kritisko situāciju gan tika galā veiksmīgi, droši aizvadot spēli līdz uzvarai – 82:73.

Bez jau pieminētā Vokera ogrēniešu rindās lielisks sniegums arī komandas veterānam Rinaldam Sirsniņam – 18 punktu, kā arī pa piecām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm. 14 punktus guva Uģis Pinete, bet 10 – Kristaps Dārgais. Valmieriešu labā 14 punktus iemeta Klāvs Dubults, bet Ogres Basketbola skolas audzēknim Ervīnam Jonātam 10 punktu.

«Ogre» nākamajā spēlē, kas paredzēta 16.janvārī, savā laukumā uzņems «Latvijas Universitātes» basketbolistus.

BK «Ogre» – «Valmiera Glass VIA» 82:73 (19:12; 25:14; 20:23; 18:24).

BK «Ogre»: Vokers 21 (6ab, 3pārtv.b), Sirsniņš 18 (5ab, 5rp, 4kļ), Pinete 14 (4rp, 3pārtv.b), Dārgais 10 (7ab, 4rp), Magone 6, Pozņaks 4, Hāzners 3, Būmeisters 2 (5ab, 4piez), Zēbergs 2, Mizis 2, Denafs, Parādnieks.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!