BK «Ogre» iekļūst Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā

[ A+ ] /[ A- ]

BK «Ogre» iekļūst Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā

Ritvars Raits

BK «Ogre» arī otrajā Latvijas basketbola Užavas kausa astotdaļfināla spēlē uzvarēja komandu «Gulbenes Buki» (75:61), kvalificējoties turnīra nākamajai kārtai. Šajā mačā ogrēniešu rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Jānis Antrops, bet Jānim Pozņakam divciparu skaitļi divos statistikas rādītājos – 12 punkti un 11 izcīnītas atlēkušās bumbas.

Jau ziņots, ka ogrēniešu un gulbeniešu pirmajā savstarpējā mačā, kas 24.novembrī norisinājās Gulbenē, ar 80:65 uzvarēja BK «Ogre», iegūstot 15 punktu handikapu. Atbildes spēle notika 26.novembrī Ogres 1.vidusskolas sporta hallē. Arī šo maču pārliecinoši aizvadīja Ogres basketbolisti, jau pirmās ceturtdaļas laikā iegūstot 12 punktu pārsvaru. Dodoties lielajā pārtraukumā, mūsējie atradās vadībā ar 45:27. Spēles turpinājumā BK «Ogre» galvenais treneris Uldis Švēde deva iespēju laukumā doties un izspēlēties jauniešiem, tādējādi «Gulbenes Buki» varēja izvairīties no iespaidīgas sagrāves. Galarezultātā BK «Ogre» svinēja uzvaru ar 75:61, bet divu spēļu summā bija pārāka ar 155:126.

Ogres komandā atbildes spēlē rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Jānis Antrops, bet pa 12 punktiem guva Jānis Magone, Kristaps Dārgais un Jānis Pozņaks, kuram vēl arī 11 izcīnītas atlēkušās bumbas. 11 punkti Riharda Zēberga kontā. Jau zināms, ka BK «Ogre» pretiniece Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā būs komanda «Valmiera Glass/ViA». Spēļu datumi vēl nav zināmi.

Latvijas basketbola Užavas kausa ceturtdaļfinālā iekļuvusi arī komanda BK «Līvāni», kurā spēlē vesela virkne Ogres basketbola audzēkņu. Līvānieši atbildes spēlē, kas notika pretinieku laukumā, ar 90:81 pieveica par favorīti uzskatīto «Jēkabpili», divu spēļu summā gūstot panākumu ar 168:161. Uzvaras galvenie kaldinātāji bija brāļi Toms Liepiņš ar 24 punktiem, Raimonds Pabrieža ar 20 punktiem un Daumants Pabrieža ar 15 punktiem. Jēkabpils komandā rezultatīvākais bija vēl viens Ogres basketbola audzēknis – Rihards Strauts, kura kontā 16 punktu. BK «Līvānu» pretiniece ceturtdaļfinālā būs «Latvijas Universitāte» vai BK «Saldus».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!