BK «Ogre» izcīna piekto uzvaru

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā pie piektā panākuma tikusi komanda «Ogre», kas 19.novembrī Igaunijas pilsētā Rakverē ar 72:57 apspēlēja vietējo klubu «Tarvas». Rezultatīvākie mūsu komandā bija Rihards Zēbergs ar 20 punktiem, kā arī Kristaps Dārgais, kurš ne tika guva 18 punktus, bet arī izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

Ogrēnieša Riharda Zēberga divi pēc kārtas no groza apakšas trāpītie metieni lika laukuma saimnieku galvenajam trenerim Martinam Mīrsepam jau pēc nospēlētām 45 sekundēm pieprasīt pirmo minūtes pārtraukumu. Pateicoties Kristapa Dārgā gūtajiem punktiem, mūsu basketbolisti pirmā perioda vidū izvirzījās vadībā ar +9, bet pēc desmit aizvadītām minūtēm rezultāts bija 15:10. Otrajā ceturtdaļā ogrēnieši turpināja audzēt savu pārsvaru – pēc Uģa Pinetes precīzā metiena 13.minūtē tas sasniedza 14 punktus. Pirmā puslaika izskaņā starpību punktos nedaudz samazināja Rakveres komandā spēlējošais latviešu aizsargs Toms Ķēdis, pēc kura diviem precīzajiem soda metieniem BK «Ogre» lielajā pārtraukumā varēja doties pie sev tik un tā labvēlīga rezultāta – 36:25.

Trešajā ceturtdaļā «Ogre» droši turēja savās rokās vadības grožus, neļaujot Igaunijas komandai samazināt rezultāta starpību – 56:42. Cīņas izskaņā praktiski nekādas intrigas vairs nebija, ja neskaita to, ka ogrēnieši mēģināja iegūt 20 punktu pārsvaru, kamēr mājinieki centās to nepieļaut. Mača beigu signāls vēstīja par rezultātu 72:57, kas galvenā trenera Ulda Švēdes komandai ļāva tikt pie piektās uzvaras šosezon, kamēr ogrēniešu pretiniekiem tas bija jau astotais zaudējums deviņās spēlēs. Turnīra tabulā BK «Ogre» pēc šīs uzvaras joprojām ieņem sesto pozīciju.

«Tarvas» – BK «Ogre» 57:72 (10:15, 15:21, 17:20, 15:16);

«Tarvas»: Nikoličs 15, Ķēdis 9, Sakss 9, Sāremaels 7, Nīts 6, Kasemetss 6, Josipovičs 3, Lidmetss 2, Lipesārs.

BK «Ogre»: Zēbergs 20, Dārgais 18 (15 atl.b.), Pinete 9, Sirsniņš 8, Poška 8, Pozņaks 4, Magone 2, Jansons 2, Antrops 1, Bērziņš, Lastiņš, Tumaševs.

«Ogres» nākamā spēle tikai 4.decembrī, kad mūsu basketbolisti viesosies pie komandas «Valmiera Glass/ViA», kuras sastāvā ir arī Ogres basketbola audzēknis Ervīns Jonāts.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!