BK «Ogre» piekāpjas titulētajai «VEF Rīga»

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā pēc divām uzvarām zaudējumu piedzīvoja BK «Ogre», kas 6.novembrī viesos ar 84:94 atzina turnīra tabulas līderes «VEF Rīga» pārākumu. Rezultatīvākais ogrēniešu rindās ar 21 punktu bija tālmetienu speciālists Rinalds Sirsniņš. 20 punktu Riharda Zēberga kontā.

Spēli pret Latvijas čempionvienību ļoti apņēmīgi sāka ogrēnietis Rinalds Sirsniņš, jau pirmajā ceturksnī raidot rīdzinieku grozā trīs tālmetienus. Arī Renārs Magone spēlē iesaistījās ar precīzu tālmetienu, dodot «Ogrei» pēc pirmajām desmit minūtēm piecu punktu vadību – 23:18. Otrajā periodā ražīgi darbojās «VEF Rīga» leģionāri, kuru rezultatīvais sniegums ļāva mājiniekiem pārņemt spēles vadību, dodoties pārtraukumā ar triju punktu pārsvaru – 48:45.

Otrajā puslaikā laukuma saimniekiem padevās sekmīgs spiediens uz groza apakšu, kur viņi vairākkārt ietrieca bumbu no augšas. Rinalds Sirsniņš joprojām meta ļoti precīzi, tomēr atgūt vadību BK «Ogre» vairs nespēja. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām VEF pārsvars bija tikai seši punkti, bet atlikušajā laikā rīdzinieki darbojās ļoti pārliecinoši un bija rezultatīvāki par mūsējiem. Spēles beigu signāls vēstīja, ka «VEF Rīga» ar 96:84 izcīnīja jau septīto uzvaru septiņās spēlēs, bet ogrēniešu jaunajam galvenajam trenerim Uldim Švēdem jāsamierinās ar pirmo zaudējumu.

BK «Ogre» pieredzējušais saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš visus savus punktus guva no tālās distances, trāpot septiņus trejačus. Par punktu mazāk (20) sakrāja Rihards Zēbergs, lietuvietis Pauļus Poška izcēlās ar 17 gūtiem punktiem, bet Kristapa Dārgā kontā 10 punktu.

Latvijas-Igaunijas Basketbola līga, 6.novembris:

«VEF Rīga» – BK «Ogre» 96:84 (18:23, 30:22, 26:18, 22:21);

«VEF Rīga»: Hemondss 22, Vokers 16, Railijs 14, Zoriks 11, Gulbis 9, Krūmiņš 7, Miška 5, Karijs 4, Butirins 4, Gromovs 3, Ate 2;

BK «Ogre»: Sirsniņš 21, Zēbergs 20, Poška 17, Dārgais 10, Pozņaks 6, Magone 4, Antrops 3, Jansons 3, Bērziņš.

Nākamo spēli BK «Ogre» aizvadīs sestdien, 13.novembrī, kad Ogres 1.vidusskolas sporta hallē uzņems līgas pastarīti «Tartu Ülikool» (Igaunija).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!