BK «Ogre» savā laukumā pārliecinoši pārspēj liepājniekus

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Spēlē pret liepājniekiem savas snaipera dotības demonstrēja ogrēnietis Uģis Pinete, kurš trāpīja četrus no astoņiem tālmetieniem.

Ritvars Raits

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā otro uzvaru pēc kārtas un trešo kopumā guvuši «Ogres» basketbolisti, kas 24.oktobrī savā laukumā ar 94:77 pieveica BK «Liepāja» ar Ogres Basketbola skolas audzēkni Gunti Sīpoliņu sastāvā. Ogrēniešu rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Uģis Pinete, 18 punktu Kasparam Bērziņam, bet Sīpoliņš liepājnieku labā guva 13 punktus, kā arī izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Spēli ar rezultatīvu uzbrukumu uzsāka mājinieki, izspēlējot sadarbību līdz netraucētam Kaspara Bērziņa trejacim. Taču turpmākajās pirmās ceturtdaļas ievada minūtēs rezultatīvi darbojās viesu perimetra spēlētāji, strauji pārņemot vadību «Liepājas» komandai – 10:7. Pēc nospēlētām četrām minūtēm Renāra Birkāna soda metieni panāca rezultātu 10:7 par labu kurzemniekiem. Ceturkšņa otrajā pusē ogrēnieša Uģa Pinetes precīzais trejacis pirmo reizi kopš mača sākuma atgrieza vadību ogrēniešiem – 18:17. Pēc nospēlētām desmit minūtēm mājinieku komandai bija četru punktu vadība (23:19). Otrajā ceturtdaļā liepājnieki veselas četras minūtes nespēja realizēt nevienu metienu, ļaujot Nikolaja Mazura trenētajai komandai panākt 12 punktu pārsvaru (31:19). Artūra Visocka-Rubeņa padotie pamodās otrā ceturkšņa vidū, veicot 8-0 izrāvienu. Puslaika izskaņā precīzs trejacis padevās Pinetem, bet mājinieku pārsvaru palielināja Kristapa Dārgā metiens. Pirms puslaika pārtraukuma «Ogres» pārsvars bija septiņi punkti (45:38).

Otrā puslaika ievadā Rihards Zēbergs, apspēlējot pretinieku ar muguru pret grozu, atjaunoja desmit punktu pārsvaru mājinieku komandai. Viesu mēģinājumus deldēt rezultāta starpību piebremzēja Pinetes precīzā roka no trīspunktu līnijas, panākot ogrēniešiem lielāko pārsvaru trešajā ceturksnī – 17 punktus. Pirms perioda beigām kurzemnieki nedaudz pietuvojās, taču pārsvars vēl aiz vien bija «Ogres» pusē, pirms pēdējām desmit minūtēm mūsējiem soļojot pretī uzvarai ar 73:60. Pēdējā ceturtdaļā viesiem sākās piezīmju problēmas, bet ogrēnieši spēlēja pārliecinoši, neļaujot pretiniekiem pietuvoties tuvāk par desmit punktu atstatumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 94:77 par labu BK «Ogre».

BK «Ogre» – BK «Liepāja» 94:77 (23:19, 22:19, 28:22, 21:17).

BK «Ogre»: Pinete 19, Bērziņš 18, Vokers 14, Magone 9, Dārgais 8 (10 atl.b.), Sirsniņš 8, Zēbergs 6, Jansons 4, Būmeistars 4, Laionss 2, Pozņaks 2, Mizis.

Pēc šī panākuma BK «Ogre» turnīra tabulā pakāpās uz augsto trešo vietu. Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs sestdien, 31.oktobrī, kad viesosies pie valsts čempiones «VEF Rīga».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!