BK «Ogre» turpina uzvarēt

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Ogrēnietis Rinalds Sirsniņš ar lielisku sniegumu BK «Ogre» sastāvā pēc ilgāka laika atkal nopelnījis vietu Latvijas izlasē.

BK «Ogre» turpina uzvarēt

Ritvars Raits

Savu līdz šim izcilāko sezonu aizvada Basketbola kluba «Ogre» komanda, kas turpina atrasties Latvijas-Igaunijas līgas turnīra tabulas galvgalī. Pēdējās nedēļas laikā ogrēnieši guvuši vēl divas uzvaras savā laukumā – 8.februārī ar 112:85 tika sakauta Rakveres komanda «Tarvas», bet 12.februārī ar 91:61 – «Tartu Ülikool». 23 spēlēs ogrēnieši guvuši 22 uzvaras.

Mačā pret «Tarvas» teju nevainojamu spēli aizvadīja Rinalds Sirsniņš, kurš guva 24 punktus, trāpot septiņus no desmit tālmetieniem, turklāt ogrēnietis arī paspēja izdalīt 13 rezultatīvas piespēles, kas ir viņa otrs labākais rādītājs šajā sezonā. Pret komandu «Latvijas Universitāte» Sirsniņam bija pat 17 piespēles. Vēl «Ogres» sastāvā ar 21 punktu izcēlās līgas janvāra vērtīgākais spēlētājs – mūsu komandas vienīgais leģionārs Džeimss Beitmons, kuram arī piecas piespēles. 14 punktus guva Jānis Pozņaks, 13 – Renārs Magone, bet 12 – Kristaps Dārgais.

Spēlē pret «Tartu Ülikool» 22 punktus guva Džeims Beitmons. Otrais rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Nikolajs Zotovs, savukārt līdz «double-double» rādītājiem samērā nedaudz pietrūka Jānim Pozņakam un Kristapam Dārgajam, kuri gūtajiem astoņiem punktiem pievienoja attiecīgi desmit un deviņas atlēkušās bumbas. Regulārajā turnīrā ogrēniešiem vēl atlikušas piecas spēles – nākamā no tām paredzēta jau 16.februārī, kad mūsējiem pirms starptautiskā izlašu pārtraukuma izbraukumā būs jāspēkojas ar Tallinas «TalTech».

«OVV» jau ziņoja, ka Latvijas vīriešu izlases paplašinātajā sastāvā bija iekļauti veseli trīs ogrēnieši – Rinalds Sirsniņš, Kaspars Bērziņš un Kristaps Dārgais. 12.februārī mūsu valstsvienības treneri nosauca tos 15 spēlētājus, kuri turpinās gatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, starp viņiem arī pieredzējušais saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš. Kasparu Bērziņu izlases rindās šoreiz neredzēsim traumas dēļ, bet Kristaps Dārgais ārpus tās sastāva tika atstāts ar treneru lēmumu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!