BK «Ogre» viesos piekāpjas ventspilniekiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas – Igaunijas basketbola līgā otro zaudējumu trijās aizvadītajās spēlēs piedzīvojusi BK «Ogre», kas 15.oktobrī pretinieku laukumā ar 57:75 atzina Ogres basketbola audzēkņa Gunta Sīpoliņa pārstāvētajai komandai BK «Ventspils». Ogres komandā rezultatīvākie ar 11 punktiem katram bija Jānis Antrops un Rinalds Sirsniņš, kamēr viens no trim labākajiem punktu guvējiem ventspilnieku rindās ar 13 punktiem bija Guntis Sīpoliņš.

Ventspilniekiem šajā spēlē palīdzēt nevarēja traumu dziedējošais Kristaps Mediss. Arī Ogres komandas sastāvā bija viens robs – mūsējiem bija jāiztiek bez Nika Jansona.

Komandu sākumsastāvi:

BK «Ventspils»: Tomass, Ausējs, Ķilps, Sīpoliņš, Šeļakovs;

BK «Ogre»: Sirsniņš, Antrops, Zēbergs, Dārgais, Pozņaks.

Spēle sākās ļoti rezultatīvi, turklāt sevišķi labi ar punktu gūšanu veicās laukuma saimniekiem, kas pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 27:20. Otrajā ceturtdaļā Ogres komanda netika galā ar ventspilnieku spiedienu uz groza apakšu. Pēc Gunta Sīpoliņa bumbas trieciena grozā no augšas BK «Ventspils» ieguva 11 punktu pārsvaru. Lielajā pārtraukumā mājinieki devās ar desmit punktu handikapu – 45:35.

Otrā puslaika sākumā divus tālmetienus pēc kārtas trāpīja ogrēnietis Jānis Antrops, taču laba turpinājuma «Ogres» ofensīvai nebija. Pirms pēdējām desmit minūtēm ventspilnieki atradās vadībā ar 58:50.

Pēdējā periodā ogrēniešiem katastrofāli neveicās ar punktu gūšanu. BK «Ventspils» visas spēles laikā tā arī ne brīdi neatradās iedzinējos, gūstot jau trešo uzvaru šosezon, kas kurzemniekiem ļauj atrasties turnīra tabulas galvgalī. Tikmēr ogrēniešiem šis bija jau otrais pamatīgais zaudējums pēc kārtas.

BK «Ventspils» rindās seši spēlētāji guva desmit un vairāk punktus. Pa 13 punktiem sakrāja Artūrs Ausējs, Guntis Sīpoliņš un Linards Jaunzems, pa 11 – Kristaps Ķilps un Andrejs Šeļakovs, bet desmit punkti Denisa Krestiņina kontā. Ogres komandā pa 11 punktiem sakrāja Jānis Antrops un Rinalds Sirsniņš, kamēr komandas triju leģionāru – Reisona, Šeperda un Poškas – punktu guvums bija visai pieticīgs.

BK «Ventspils» – BK «Ogre» 77:57 (27:20, 18:15, 13:15, 19:7);

BK «Ventspils»: Ausējs 13 (7 rez.p.), Sīpoliņš 13, Jaunzems 13, Ķilps 11, Šeļakovs 11 (10 atl.b.), Krestiņins 10 (4 bloķ.m.), Tomass 4, Būmeisters 2, Šulcs.

BK «Ogre»: Sirsniņš 11, Antrops 11, Pinete 9, Reisons 8, Dārgais 6, Šeperds 5, Pozņaks 4, Poška 3, Zēbergs, Bērziņš.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!