Brīdina par krāpniekiem, kuri darbojas, imitējot populāru loģistikas uzņēmumu logo

[ A+ ] /[ A- ]

Brīdina par krāpniekiem, kuri darbojas, imitējot populāru loģistikas uzņēmumu logo

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirknī aizvadītajā nedēļā vērsušās divas personas, lai brīdinātu par krāpniekiem, kuri mēģināja iegūt personu norēķinu karšu datus un izkrāptu naudu,  imitējot loģistikas uzņēmumu «DPD Latvija» un «Omniva Latvija» logo.

Kā informē likumsargi, krāpnieki uzrunā iedzīvotājus, kas dažādās interneta tirdzniecības platformās, piemēram, «ss.com» vai «reklama.lv», ir izvietojuši savas preces pārdošanai. Viltus pircēji izrāda vēlmi iegādāties konkrēto preci, it kā izmantojot kurjera pakalpojumus. Sarakstes laikā pārdevējam tiek nosūtīta viltus interneta vietnes saite, kas vizuāli atgādina «DPD Latvija» vai «Omniva Latvija» interneta mājaslapu. Tajā persona tiek aicināta ievadīt savas norēķinu kartes datus, lai saņemtu apmaksu par preci attālināti. Patiesībā krāpnieki šādā veidā mēģina iegūt personu norēķinu karšu datus un finanšu līdzekļus.

Visu rakstu lasiet 26.februāra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!