Brīvdabas Zaļā  klasē uzstādīta tāfele

[ A+ ] /[ A- ]

Brīvdabas Zaļā  klasē uzstādīta tāfele

Linda Kārkliņa, Ogres 1.vidusskolas skolotāja

Nākamajā mācību gadā Ogres 1. vidusskolas skolēnus gaida jauna un interesanta mācību vide. Mācību stundas varēs vairāk notikt ārpustelpas vidē, jo 21.jūlijā brīvdabas Zaļā klasē  uzstādīta tāfele, kas sniegs iespēju skolotājiem un skolēniem pilnvērtīgi darboties un atklāt mācību stundu saturu.

Skolēniem draudzīgā skolas ārpustelpas vide papildināta ar tāfeli, pateicoties Ogres 1. vidusskolas pedagogu un vecāku izveidotai darba grupai, kas piedalījās Ogres novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā». Paldies projekta koordinatorei – Ogres 1. vidusskolas sākumskolas skolotājai Lāsmai Pētersonei, kā arī projekta koordinatora palīgiem –  skolotājai Drosmai Siliņai, direktora vietniecei mācību un audzināšanas darbā 1. – 3. klasēm Ivetai Šimanskai un skolēna vecākiem Baibai Rūtiņai un Reinim Rūtiņam.

Tāfeles pasūtījums veikts pie pieredzes bagāta uzņēmēja, kas ikdienā strādā ar koku un tā izstrādājumiem. Tās ražošanā pielietotas speciālas koksnes apstrādes metodes un radīts mitrumizturīgs koksnes aizsargslānis. Pateicoties tam, tāfele būs īpaši izturīga un izmantojama ilgtermiņā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!