BS «Ogre» pārspēj «Barons/Rīdzene»

[ A+ ] /[ A- ]

BS «Ogre» basketbolisti cīnās aizsardzībā pret «Barons/Rīdzene»

10. janvārī BS «Ogre» basketbolisti savā laukumā uzņēma «Barons/Rīdzene» komandu. Mūsējiem izdevās izcīnīt jau desmito uzvaru Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā, jo rīdzinieki tika pārspēti ar 76:73.

Mača sākums ogrēniešiem bija ne pārāk veiksmīgs, jo mūsējie nonāca zaudētājos ar 6:14. Trenera Pētera Ozoliņa pieprasītais minūtes pārtraukums palīdzēja sakārtot BS «Ogre» aizsardzību un uzbrukumu – pēc 20 nospēlētām minūtēm mājinieki jau bija izvirzījušies pārliecinošā vadībā ar 43:34. Pēc pārtraukuma mūsējiem izdevās savu pārsvaru palielināt pat līdz 16 punktiem, tomēr spēles izskaņā «Barons/Rīdzene» spēja rezultāta starpību samazināt un pat izvirzīties vadībā ar 62:61. Spēles galotnē aukstasinīgāki tomēr bija ogrēnieši, kuri spēja uzvarēt ar 76:73. BS «Ogre» labā punktus guva: Dārgais 10, Bremze 10, Antrops 10, Vilks 10, Magone 9, Jonāts 9, Švēde 8, Zarāns 5, Pavlovskis 3 un Strauts 2.

Tagad Ogres basketbola komandai ir neliels pārtraukums līdz 25. janvārim, kad paredzēta spēle izbraukumā ar «DSN/Rīga».