«BS Ogre» ar Bērziņu sastāvā svin pirmo uzvaru šosezon

[ A+ ] /[ A- ]

«BS Ogre» ar Bērziņu sastāvā svin pirmo uzvaru šosezon

Ritvars Raits

Latvijas Nacionālajā basketbola līgā pirmo uzvaru izcīnījusi komanda «BS Ogre», kas pretinieku laukumā sensacionāli uzvarēja līdz tam vēl nezaudējušo turnīra tabulas līderi «Gulbenes Buki» 66:55. Galvenais Ogres panākuma kaldinātājs ar 33 punktiem bija basketbolists Ojārs Bērziņš, kurš vispār ir BK «Ogre» spēlētājs, bet šoreiz bija nosūtīts palīgā ogrēniešu jaunajai maiņai.

BS «Ogre» sastāvā pirms šīs spēles tika iekļauts BK «Ogre» basketbolists Ojārs Bērziņš, kuram meistarkomandas rindās spēle varbūt nevedas tik labi, kā varētu vēlēties. Latvijas un Igaunijas Basketbola līgā viņš šosezon vidēji guvis tikai 1,1 punktu spēlē. Pētera Ozoliņa vadītajā jauno Ogres basketbolistu komandā Bērziņš ļoti ātri atguva spēles garšu, mačā pret «Gulbenes Bukiem» uzrādot lieliskus statistikas rādītājus. Bērziņš Ogres komandas pirmajā uzvarā guva 33 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, kā arī pārtvēra četras pretinieku piespēles.

«BS Ogre» ar 66:55 sagādāja pirmo zaudējumu turnīrā Austrumu grupas līderei «Gulbenes Buki». Taisnības labad jāpiebilst, ka gulbenieši šajā mačā iztika bez diviem saviem līderiem – Ingara Aizpura un Artūra Strēlnieka. Ogres komandas labā pa desmit punktiem guva Ričards Atars un Artūrs Kacers. Pirms tam ogrēnieši bija piedzīvojuši septiņas neveiksmes pēc kārtas.

Nākamā «BS Ogre» spēle paredzēta 14.janvārī, kad ogrēnieši savā laukumā uzņems komandu «VEF BA Valkā».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!