Covid-19 piebremzējis Latvijas-Igaunijas Basketbola līgu

[ A+ ] /[ A- ]

Covid-19 piebremzējis Latvijas-Igaunijas Basketbola līgu

Ritvars Raits

Latvijas Basketbola savienība informē, ka Covid-19 saslimstības dēļ vismaz līdz 14.janvārim apvienotajā Latvijas un Igaunijas Basketbola līgā nespēlēs trīs komandas – BK «Ventspils», BK «Liepāja» un BK «Ogre».

30.decembrī «Ventspilij» bija paredzēta Latvijas kausa ceturtdaļfināla atbildes spēle pret «Liepāju», kurā tiktu noskaidroti Ogres komandas pretinieki pusfinālā, taču Covid-19 saslimšanas dēļ kādā no komandām mačs uz nezināmu laiku tika pārcelts. Līdz 14.janvārim ventspilniekiem Latvijas-Igaunijas līgā bija paredzētas trīs spēles – 4.janvārī savā laukumā pret «Valmiera Glass/ViA», 8.janvārī izbraukumā pret Nikolaja Mazura trenēto «Tartu Ulikool», bet 14.janvārī savā laukumā pret čempioni «Kalev/Cramo». Ventspils komanda savos sociālajos tīklos pavēstījusi, ka 4.janvāra spēle pret valmieriešiem tiek pārcelta, nekonkretizējot datumu, kad spēle varētu notikt. Spēles pārcelšanas iemesls ir inficēšanās ar Covid-19.

Turklāt saslimstība konstatēta arī komandās «Liepāja» un «Ogre», tāpēc arī šīs vienības nevarēs aizvadīt spēles vismaz līdz 14.janvārim. Tas nozīmē, ka «Liepājai» nenotiks plānotie mači 8.janvārī pret Rakveres «Tarvas» un 12.janvārī pret «Ogri», bet «Ogrei» jau nenotika 5.janvārī paredzētā spēle pret «Tarvas», bet 12.janvārī mūsējie nespēlēs ar «Liepāju». Divas spēles pārceltas arī komandai «Valmierai Glass/ViA» – jau pieminētā pret «Ventspili» un 9. janvāra mačs pret «Avis Rapla».

Pagaidām nav zināms, kad visas pārceltās spēles varētu notikt. Esot izstrādātas izmaiņas kalendārā, kas nosūtītas apstiprināšanai Igaunijas pusei. BK «Ventspils» ar deviņām uzvarām desmit spēlēs atrodas trešajā vietā turnīrā, BK «Ogre» ar sešām uzvarām 12 mačos – sestajā vietā, BK «Liepāja» ar trim panākumiem 11 cīņās ieņem 10.pozīciju, bet «Valmiera Glass/ViA» ar divām uzvarām 14 spēlēs noslēdz turnīra tabulu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!