CSDD e – pakalpojumi pieejami arī juridiskām personām

[ A+ ] /[ A- ]

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) piedāvā jaunu iespēju – turpmāk reģistrēties internetā e – pakalpojumu saņemšanai var arī juridiskās personas, kam, līdzīgi kā fiziskajām personām, būs iespēja uzzināt nākamās tehniskās apskates datumu, saņemt atgādinājumus, veikt maksājumus un izmantot citus e – pakalpojumus.

CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Kleinberga informē, ka, lai piereģistrētu uzņēmumu informācijas saņemšanai, klientam, pirmkārt, jāpiereģistrējas kā fiziskai personai e – pakalpojumu lietošanai (ja tas jau izdarīts iepriekš, atkārtota reģistrācija nav jāveic). Tālāk sadaļā «Juridiskām personām» jāpievieno uzņēmums, kurā personai ir pārstāvības tiesības, un jāievada tā reģistrācijas numurs. Sistēma pārbaudīs, vai informācija atbilst Uzņēmuma reģistra datiem. Tas nozīmē, ka pieeja datiem par uzņēmuma autoparku ir tikai tā vadībai.

Savukārt vēlāk, ja vadība to vēlas, sistēmā var norādīt personas, kurām uzņēmumā tiks dota pieeja šiem datiem (arī norādītajām personām jābūt reģistrētām fizisko personu sadaļā e – pakalpojumu saņemšanai).

A.Kleinberga uzsver, ka šī pakalpojuma pieejamība un ērtā lietošana noteikti atvieglos daudzu uzņēmumu ikdienu, piemēram, situācijā, kad jāseko līdzi tehniskās apskates termiņiem. Atgādinājums par tehniskās apskates termiņu tiks nosūtīts lietotājam gan nedēļu pirms, gan termiņa beigu dienā.

«Šobrīd minētais pakalpojums ir pieejams bez maksas, turklāt turpinās darbs pie tā uzlabošanas un pilnveidošanas. Jau tuvākajā laikā e – pakalpojumu lietotājiem būs pieejama informācija par automašīnu degvielas patēriņu, ko bieži nepieciešams zināt, rakstot dažādas atskaites,» skaidro A.Kleinberga.