Dace Jansone pārstāv Latviju Vecmāmiņu konkursā «GRANDMA UNIVERSE 2021»

[ A+ ] /[ A- ]

Dace Jansone pārstāv Latviju Vecmāmiņu konkursā «GRANDMA UNIVERSE 2021»

Lielvārdiete, Ogres novada pašvaldības kultūras darbiniece Dace Jansone uzaicināta pārstāvēt Latviju un savu novadu starptautiskajā Vecmāmiņu konkursā «GRANDMA UNIVERSE 2021», kas norisināsies no 28.septembra līdz 2.oktobrim Tallinā.

Dace Jansone ir precējusies jau 43 gadus, ir trīs bērnu māmiņa un septiņu mazbērnu vecmāmiņa. Viņas lielākā vērtība ir ģimene. Lai ieaudzinātu ģimenes vērtību bērnos, ģimenē ir svarīgi būt kopā Ziemassvētkos, Lieldienās un citos ģimenes svētkos.

Savas dzīves laikā Dace Jansone ieguvusi divas augstākās izglītības – bakalaura grādu pedagoģijā un maģistra grādu skolas vadībā. Kultūras nozarē strādājusi 41 gadu. Daces aizraušanās ir palīdzēt cilvēkiem. Strādājot ar Rotari klubu, palīdzējusi daudzām ģimenēm Latvijā. Sadarbībā ar latviešiem ārzemēs izveidojusi trimdas latviešu literatūras bibliotēku, par ko saņēmusi Triju Zvaigžņu ordeni.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!