Dāmas cīnās par Ogres NSC Ziemassvētku kausu volejbolā

[ A+ ] /[ A- ]

Dāmas cīnās par Ogres NSC Ziemassvētku kausu volejbolā

Ritvars Raits

19.decembrī Ogres stadiona hallē pēc ļoti ilga pārtraukuma norisinājās vienas dienas turnīrs volejbolā – Ziemassvētku kausa izcīņa sieviešu komandām. Piecu vienību konkurencē par uzvarētāju kļuva komanda «Rīga Mix», 2.vietā «Lauvas», bet 3.vietā – «Ikšķile».

Turnīra rīkotāji bija plānojuši, ka pieteikties varētu līdz astoņām komandām, bet, ņemot vērā, ka savu dalību apstiprināja tikai piecas dāmu vienības, tām bija iespēja volejbola laukumā mēroties spēkiem katrai ar katru. Pārliecinošu 1.vietu ieguva komanda «Rīga Mix», kas svinēja uzvaras visās spēlēs. Komandā spēlēja: Dace Aida, Evija Vaitkusa, Jeļena Ceplīte, Jūlija Maldova, Marija Zaricka, Jevgenija Dēdele un Jana Hūna. 2.vietā Suntažu komanda «Lauvas»: Monta Antonoviča, Dana Leibome, Agija Poļanska, Māra Kļaviņa-Balode, Beāte Baumeistare un Liene Linde-Kuka. 3.vietā komanda «Ikšķile»: Kristīne Vīķele, Inese Barone, Madara Kuģe, Agita Kābele, Dace Pauriņa, Elīna Vosveniece, Janīna Cernauskaite un Eva Sprūģe. 4.vietā ierindojās komanda «Ogre», bet 5.vietā – «Madliena».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!