Darbs darina meistaru

[ A+ ] /[ A- ]

Rokdarbu pulciņa «Kamolītis» rokdarbnieces ar saviem darbiem.

Ogres pensionāru biedrības rokdarbu pulciņš «Kamolītis» 30. un 31.oktobrī no pulksten 10 līdz 17 Ogres Kultūras centrā rīko rokdarbu izstādi.

«Kamolītis» darbojas jau 15 gadus, un pa šo laiku ir radīts daudz skaistu un interesantu rokdarbu, apgūstot arvien jaunas tehnikas, jaunus rakstus un atjaunojot jau aizmirstās.

Lidija savus darbus darina knipelēšanas tehnikā, kur ir vajadzīga sevišķa rūpība un akurātība. Aina ada rakstainus cimdus – cik lapiņu bērziņā, tik lapiņu cimdiņā. Toties Rita – īsās zeķes vien adīju, rakstus zeķes galiņā…, bet Ārija dakšas tehnikā darina šalles – citam zeķes, citam cimdi, māmulītei villainīte. Tā rodas darbu dažādība, krāsu bagātība un rakstu daudzveidība.

Kad Hipotēku un zemes bankas klientu klubs «Mēs paši» izsludināja projektu konkursu, arī mēs nolēmām tajā piedalīties. Mūsu projekts tika pieņemts un mums piešķīra 400 latus materiālu iegādei. Tā radās vēl lielāks stimuls un darba prieks.

30.septembrī pulciņa nodarbību laikā ieradās Hipotēku un zemes bankas klientu kluba «Mēs paši» pārstāvji apskatīt paveikto, un mūsu darbi tika ļoti atzinīgi novērtēti.

13.oktobrī Ogres Kultūras centrā viesojās Mālpils kultūras darbinieki un pagodināja mūsu pulciņu nodarbību laikā, apbrīnojot čaklo rokdarbnieču darbus, un pulciņu vadītājas apmainījās suvenīriem.

Ir liels prieks par kopā paveikto, par izteiktajām atzinībām un novērtējumu. Tāpēc radās doma sarīkot izstādi, lai iepriecinātu arī citus. Interesenti gaidīti 30. un 31.oktobrī no pulksten 10 līdz 17 Ogres Kultūras centrā – varēsiet gan apskatīt, gan arī iegādāties.

Foto no personiskā arhīva