Datorprasmes iespējams apgūt pašmācības ceļā

[ A+ ] /[ A- ]

Ceturtdien, 22.aprīlī, pulksten 13 Bibliotēku nedēļas ietvaros Ogres Centrālajā bibliotēkā notiks interneta datorskolas «Mācies pats!» prezentācija.

«Lattelecom» sociālā projekta «Pieslēdzies, Latvija!» interneta lapā bez maksas pieejama pašmācības datorskola «Mācies pats!». Datorskolā apkopota informācija, kas būtu jāzina datora lietotājiem – iesācējiem, kā arī sniegti padomi lietpratējiem. Cilvēkiem dota bezmaksas iespēja iemācīties lietot datoru, atrast vajadzīgo informāciju, izpildīt praktiskus uzdevumus un testus, pārvaldīt dažādas programmas, e-pasta lietošanu un daudz ko citu.

Projekta «Pieslēdzies, Latvija!» otrā sezona ir sadalīta četros posmos – cilvēki tiek aicināti sūtīt stāstus uz «Pieslēdzies, Latvija!» mājas lapu (www.piesledzieslatvija.lv) par līdzcilvēkiem, kuri lepojas ar savām prasmēm un apmaiņā pret datora lietošanas zināšanām tās iemācītu citiem. Labākos stāstus izvērtēs gan «Lattelecom» žūrija, gan visa mūsu valsts sabiedrība. Katra posma veiksmīgākie stāstu varoņi tiks iekļauti «Lattelecom» darbinieku Agneses un Arvila komandējuma sarakstā, kas dosies pa visu Latviju, lai iemācītos jaunas prasmes, apmaiņā sniedzot savas zināšanas par datora un interneta lietošanu, kā arī dāvanā pasniedzot datoru.

«Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis atzīmē, ka mūsdienu augsto tehnoloģiju laikmetā ikviens Latvijas iedzīvotājs pelnījis iegūt dzīvei nepieciešamās pamatzināšanas bez maksas. Pašmācības skola izveidota, lai atvieglotu šo uzdevumu.