Daudzviet Ogrē pabeigti ielu asfaltēšanas darbi

[ A+ ] /[ A- ]

Daudzviet Ogrē pabeigti ielu asfaltēšanas darbi

Dzintra Dzene

Maija nogalē daudzviet Ogrē pabeigti ielu asfaltēšanas darbi un pārvietošanās kļuvusi krietni ērtāka, informē Ogres novada pašvaldības darbinieki.

Ir pilnībā atjaunota gājēju ietve no dzelzceļa stacijas «Pārogre» līdz Jumpravas ielai – ieklāts bruģakmens. Pabeigti arī asfaltēšanas darbi visas Jumpravas ielas garumā, sniedzot iespēju pa šo ielu droši pārvietoties gan ar auto, gan kājām. Maija nogalē notika arī gājēju ceļa gar Ogres upi pēdējā posma asfaltēšana, līdz ar to pastaigu celiņš gar Ogres upi līdz jaunajam gājēju tiltam ir pilnībā noasfaltēts un ērti lietojams iedzīvotāju pastaigām un velo izbraucieniem, sniedzot iespēju mierīgā atmosfērā baudīt Ogres dabu.

Asfalta ieklāšanas darbi pabeigti arī Ogrē, Dārza ielā, un šobrīd turpinās labiekārtošanas darbi. Dārza ielā darbus objektā veic A/S «Ceļu pārvalde» speciālisti.

Iedzīvotājiem kļuvis pieejams arī jaunais veloceliņš no Ogres uz Ogresgalu, ko maija nogalē pirmie velobraucēji jau aktīvi iemēģināja.

Jaunais un sen gaidītais veloceliņš ir uzbūvēts projekta «Gājēju un veloceliņa izbūve gar autoceļa V996 «Ogre – Viskaļi – Koknese» brauktuves malu posmā no Ogres līdz Ogresgalam» ietvaros. Būvdarbus objektā veica akciju sabiedrība «A.C.B.».

Ielu remontdarbi notiek arī daudzviet citur Ogrē, piemēram, Kranciema, Sūnu, Ceriņu un Miera ielā, Dārziņos un Jāņa Čakstes prospektā no jaunā tilta līdz Lašupēm, ar katru dienu padarot pārvietošanos Ogrē daudz ērtāku un patīkamāku.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!