Divi autobusi ceļā uz Latgali turpmāk pieturēs arī Ogrē

[ A+ ] /[ A- ]

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no šodienas, 15.marta, diviem maršruta autobusiem Preiļu virzienā tiks iekļauta papildu pieturvieta Ogres šoseja, informē Valsts SIA «Autotransporta direkcija» komunikācijas speciāliste Zane Plone.

Pieturvietā Ogres šoseja apstāsies maršruta Nr.7899 Rīga – Aglona – Preiļi autobuss, kas no Preiļu autoostas pirmdienās, trešdienās un piektdienās izbrauc pulksten 3.25, kā arī autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas attiecīgajās dienās izbrauks pulksten 16.05. Tāpat minētajā pieturvietā pasažierus uzņems un izlaidīs maršruta Nr.7981 Rīga – Preiļi autobuss, kas no Preiļu autoostas katru otrdienu, ceturtdienu un sestdienu izbrauc pulksten 4.10, bet svētdienās – pulksten 4.40 un pulksten 13, kā arī autobuss, kas no Rīgas autoostas otrdienās, ceturtdienās un sestdienās izbrauc pulksten 16.05 un svētdienās – pulksten 16.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek vērtēta pēc izsniegtā biļešu skaita.