Divus brāļus soda par miesas bojājumu nodarīšanu kaimiņam

[ A+ ] /[ A- ]

Divus brāļus soda par miesas bojājumu nodarīšanu kaimiņam

Ritvars Raits

Zemgales rajona tiesas Ogrē tiesnese Inese Punte pabeidza izskatīt krimināllietu, kurā pēc Krimināllikuma 126.panta otrās daļas 3.punkta (par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu personu grupā) apsūdzēti divi suntažnieki – brāļi Armands un Edijs. 23.janvārī tiesnese pasludināja spriedumu, ar kuru abi apsūdzētie tika atzīti par vainīgiem, kā soda mērs viņiem piemērots piespiedu darbs.

Noziedzīgais nodarījums, par kuru 1996. un 2000.gadā dzimušajiem jauniešiem piespriests šis sods, izdarīts pirms vairāk nekā diviem gadiem – 2017.gada 6.novembrī – vienas no Suntažu daudzdzīvokļu mājām kāpņu telpā. Lai gan, kā izrietēja no tiesas sēdēs liecinātā, konflikts starp abiem brāļiem un viņu kaimiņu Uldi, kurš šajā krimināllietā bija cietušais, nobriedis jau dažus mēnešus pirms tam – 2017.gada vasarā, kad Suntažu zaļumballē Uldis un Armands apmainījušies ar pļaukām. Arī pēc tā gadījuma bijuši strīdi un pārmetumi, jo no Armanda dzīvokļa, kas atrodoties tieši virs Ulda mājokļa, nereti skanējuši mieru traucējoši trokšņi, par ko pēdējam nācies aizrādīt tobrīd vēl nepilngadīgajam kaimiņam.

2017.gada 6.novembra vakarā Uldis atgriezies no darba, bet pie mājas saticis pazīstamu vīrieti, ar kuru apstājies parunāties. Kamēr viņi tā pļāpājuši, garām pagājuši abi brāļi, kuri pa ceļam uz mājām esot lietojuši kādu grādīgāku dzērienu, tostarp arī nepilngadīgais Armands. Brāļi iegāja kāpņu telpā, drīz turp sekoja arī Uldis, kurš gan līdz savam dzīvoklim netika, jo viņam ar vārdiem «Nu, puikiņ, ko – iekriti?» uzbrucis Armands. Kautiņš nebija diez ko līdzvērtīgs, jo brālim palīgā drīz piesteidzies arī Edijs.

Vairāk – 24.janvāra „Ogres Vēstīs Visiem”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!