Dāma «atpūšas» starp dzelzceļa sliedēm

[ A+ ] /[ A- ]

Tā atpūšas kāda «daiļava»...

Sliežu ceļi ir paaugstinātas bīstamības objekts, kuru tuvumā jāievēro maksimāla piesardzība, jo jebkura neuzmanība var maksāt veselību vai pat dzīvību.

Šķiet, to zina visi, bet dažādu iemeslu dēļ piemirst. Vienas dienas laikā likumsargiem divreiz bija jādodas uz Ogres dzelzceļa staciju, kur naktī vilciens notrieca vīrieti, bet no rīta starp dzelzceļa sliedēm izgulēt dzērumu bija iekārtojusies kāda dāma…

 

11.aptrīlī pulksten 1.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Ogres dzelzceļa staciju, kur pretim stacijas ēkai preču vilciens bija notriecis 1972.gadā dzimušo ikšķilieti. Vīrieti ar dažādām traumām nogādāja Ogres slimnīcā un sakarā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Šajā pašā dienā pulksten 6.30 uz Ogres dzelzceļa staciju devās Ogres novada pašvaldības policisti, jo tika saņemts ziņojums, ka starp sliedēm guļ kāda sieviete. Par laimi šai dāmai nekādi veselības kaitējumi nebija radušies, ja vien neskaita to, ka sieviete bija pamatīgā alkohola reibumā un faktiski nebija kontaktējama. Dāmu nogādāja Ogres slimnīcā. Pēc kāda laika – pulksten 12.10 ar šo pašu sievieti policistiem nācās tikties vēlreiz. Šoreiz 1954.gadā dzimusī kundze par atpūtas vietu bija izraudzījusies bērnu rotaļu laukumu Ogrē, Meža prospektā 4a. Jāpiebilst, ka brīvdienā laukumā bija daudz bērnu, kuriem nācās noraudzīties uz guļošo, kaunu un godu pazaudējušo tanti… Šoreiz pārmēru iereibušo dāmu nogādāja policijas iecirknī, kur viņai konstatēja 2,82 promiles stipru alkohola reibumu.

11.aprīlī pulksten 14 lielveikalā «Jumis» Ogrē, Brīvības ielā, likumsargu palīdzība bija vajadzīga vēl kādai daiļā dzimuma pārstāvei jeb, precīzāk sakot, to vajadzēja veikala apsardzei, jo no alkohola krietni sagurušajai dāmai tomēr pietika spara uzsākt konfliktu ar veikala darbiniekiem. Arī šo «daiļavu» nogādāja policijā, kur viņai konstatēja 2,37 promiles stipru alkohola reibumu.

 

Foto no Ogres novada pašvaldības policijas arhīva