Dāsnā «Zelta zivtiņa» pirmklasniekus aplaimos arī šogad

[ A+ ] /[ A- ]

«Zelta Zivtiņa» («ZZ») arī šogad pirmklasniekiem visā Latvijā dāvinās mobilos telefonus un «ZZ» priekšapmaksas sarunu kartes.

«ZZ» Pirmklasnieka komplektus jau no 15.augusta varēs saņemt Tele2 apkalpošanas centros un pie dīleriem. Iecienītā akcija notiks otro gadu pēc kārtas.

«Zelta Zivtiņa» jau otro gadu iesaistījusies arī projektā «Skolas soma», lai palīdzētu piepildīt maznodrošināto bērnu skolas somas. Cilvēki aicināti iespēju robežās palīdzēt, ziedojot Tele2 klientu apkalpošanas centros.

Kā saņemt «ZZ» Pirmklasnieka komplektu? Telefoni būs pieejami Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, sākot no 15.augusta. Lai saņemtu «ZZ» Pirmklasnieka komplektu – telefonu «Samsung 1081», «ZZ» Sākuma komplektu 0,99 latu vērtībā un dāvaniņu no «Zelta Zivtiņas», vecākiem jādodas uz Tele2 klientu apkalpošanas centru, ņemot līdzi pasi un bērna dzimšanas apliecību. Bērnam jābūt dzimušam laika posmā no 2004.gada 1.janvāra līdz 2005.gada 1.septembrim. Ja bērns dzimis agrāk, t.i., 2003.gadā, papildus tiks lūgta skolas izziņa par bērna uzņemšanu pirmajā klasē. Lai saņemtu telefonu, jāslēdz līgums par «ZZ» atjaunošanu.

Mobilos telefonus un citas dāvanas varēs saņemt arī bērni, kuri dzīvo bērnunamos. «ZZ» Pirmklasnieka komplekti tiks izsniegti iestādes atbildīgajai personai, kas uzrādīs dokumentu, kurš apliecinās, ka bērni dzīvo bērnunamā. Par šiem bērniem atbildīgajai personai līgums jāslēdz nebūs. Gadījumos, kad bērnu audzina aizbildņi, tiks lūgts dokuments, kas apliecina radniecību/saikni ar bērnu.

«ZZ» aicina ziedot «Skolas somai». Lai bērni no maznodrošinātām ģimenēm varētu pilnvērtīgi sākt savas skolas gaitas, «ZZ» aicina visus iespēju robežās atbalstīt projektu «Skolas soma». Projekta mērķis – piepildīt maznodrošināto bērnu skolas somas ar mācībām nepieciešamo. Atbalstīt projektu «Skolas soma» var, ziedojot naudiņu īpaši izveidotās ziedojumu kastēs (izvietotas Tele2 apkalpošanas centros, Rimi un Supernetto veikalos), zvanot pa ziedojumu tālruni 90006383, vai dāvinot bērniem skolai nepieciešamās mantas – skolas piederumus, somas, kancelejas preces, treniņtērpus u.c.

Plašāka informācija ir pieejama interneta vietnē Ziedot.lv (saite uz mājas lapu).