Dubļu futbols Ikšķilē – dubļi garantēti!

[ A+ ] /[ A- ]

23.jūlijā Ikšķiles pludmalē iepretī Svētā Meinarda salai notiks Latvijā jau otrās Latvijas Dubļu spēles. Pagājušajā gadā pirmajās Dubļu futbola cīņās divos laukumos piedalījās 20 komandas, bet uzvarēja USB jeb United Sexy Boys komanda.

«Šogad iekārtosim tik spēļu laukumus, cik nepieciešams. Ja pieteiksies vairāk komandu, kā plānojam – būs motivācija atrast iespējas iekārtot arī sešus vai astoņus laukumus. Turpināsim komandu mūzu aktivitātes, kas varētu būt skatītājiem vēl saistošākas. Noteikti paplašināsim kultūras programmu, lai sanākušajiem līdzjutējiem laiks paiet vēl ātrāk, arī pēc sacensībām,» par organizatoru plāniem pastāstīja biedrības «Par Stipru Latviju» valdes loceklis Māris Liepiņš.

Organizatori aicina Latvijas uzņēmumu, organizāciju komandas vai draugu grupas piedalīties otrajās Latvijas Dubļu spēlēs. Programmas nagla, līdzīgi pirmajām spēlēm, būs Dubļu futbola turnīrs. Ja jums patīk aktīvi atpūsties un piedalīties jautros pasākumos, šis turnīrs Jums patiks. Neaizmirstamas emocijas un neticami atraktīvas bildes no pasākuma garantētas. Komandā jāpiesaka 5-7 dalībniekus. Katrā komandā bez spēlētājiem papildus ir jāiekļauj vismaz viena daiļā dzimuma pārstāve – komandas mūza. Viņai būs jāpiedalās turnīra atklāšanas un noslēguma parādēs, kā arī īpašās komandu mūzu aktivitātēs spēļu starplaikos. Skaistākajām, atraktīvākajām un aktīvākajām speciālas balvas no turnīra atbalstītājiem.

Futbola spēles norisināsies uz 14×22 m laukumiem, katrai komandā laukumā drīkstēs atrasties pieci spēlētāji, ieskaitot vārtsargu. Spēles laiks 2×6 min, taču var tikt koriģēts, ņemot vērā pieteikto komandu skaitu. Dalības maksa turnīrā līdz 15.jūlijam – 30 LVL no komandas, no 16.jūlija – 40 LVL. Pieteikumus gaidīsim līdz 22.jūlijam pulksten 15.

Pirmo triju vietu ieguvējiem vērtīgas balvas no atbalstītājiem un organizatoriem. Būs speciālbalva par atraktivitāti, komandas mūzām un komandām par vizuālo ietērpu un uzvedību laukumā un ārpus tā – «Superkomanda 2011».

Par pasākuma gaisotni, konkursiem, spēlēm un rotaļām atkal rūpēsies Ufo jeb Kaspars Upacieris.

Sacensības organizē biedrība «Par stipru Latviju» sadarbībā ar Ikšķiles pasākumu aģentūru «Krokodili».

Latvijas Dubļu spēles atbalsta Ikšļiles novada pašvaldības dome, Torley, Karcher, informatīvais atbalsts – radio SWH.

Pieteikuma anketu, sacensību nolikumu un plašāku informāciju par pasākumu meklē www.parstipru.lv.

Nebaidies no dubļiem, nesēdi malā – nāc un piedalies!