Dzelzceļa staciju modernizācijas projekta iepirkumā saņemti 7 piedāvājumi

[ A+ ] /[ A- ]

Publicitātes attēls

Dzelzceļa staciju modernizācijas projekta iepirkumā saņemti 7 piedāvājumi

VAS «Latvijas dzelzceļš» augusta beigās izsludināja iepirkumu par 48 staciju un pieturas punktu projektēšanu un būvniecību, lai tuvāko gadu laikā nodrošinātu dzelzceļa infrastruktūru, kas būs pielāgota jaunajiem pasažieru vilcieniem. Kopējā paredzamā līgumcena ir 53,3 miljoni eiro. Izsludinātajā iepirkumā saņemti septiņi piedāvājumi.

Projektā paredzēts līdz 2023.gada beigām pilnībā modernizēt pasažieru infrastruktūru elektrificētajās dzelzceļa līnijās Rīga–Tukums II, Rīga–Skulte, Rīga–Krustpils un Rīga–Jelgava. Platformu modernizācijai līnijā Rīga-Krustpils saņemti pieci piedāvājumi.

Katrā stacijā un pieturas punktā tiks izbūvētas paaugstinātas platformas, modernas un funkcionālas nojumes, soliņi un velonovietnes, taktilās joslas un taktilās vadulas, apziņošanas un videonovērošanas sistēma, tiks izvietotas vienota standarta informatīvās norādes, kā arī pieejas platformām cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtāku piekļūšanu dzelzceļa infrastruktūrai, atsevišķiem pieturas punktiem mainīsies to atrašanās vieta.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!