Dzīvnieki no Ogres patversmes pārvietoti uz Mežavairogiem

[ A+ ] /[ A- ]

Naktī no 24. uz 25. novembri Ogres dzīvnieku patversmē, iespējams, ir nodarīts noziedzīgs nodarījums, veicot dzīvnieku patversmes tīšu mantas bojāšanu un appludinot patversmes telpas, informē Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres komunikācijas» darbinieki. Konstatējot šo faktu, 25.novembrī tika izsaukta Valsts policija, kuras darbinieki turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Tā kā appludināto telpu dēļ Ogres dzīvnieku patversmē šobrīd nav iespējams nodrošināt nepieciešamos sanitāros apstākļus, tika pieņemts lēmums nekavējoties dzīvniekus pārvietot uz citu patversmi.

«Sazinoties ar dzīvnieku patversmi «Mežavairogos» Ķekavas novadā, vienojāmies par dzīvnieku – astoņu suņu un 10 kaķu – evakuēšanu uz šo patversmi. Dzīvnieki tur uzturēsies 14 dienas, pa to laiku telpas Ogres dzīvnieku patversmē tiks izžāvētas, lai dzīvnieki tajās varētu atgriezties,» skaidro aģentūras direktora pienākumu izpildītājs Artūrs Robežnieks.

Aģentūrai ir noslēgts līgums ar biedrību «Dzīvnieku patversme Mežavairogi» par Ogres novadā bezsaimnieka klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un noķerto dzīvnieku izmitināšanu, uzturēšanu, ja nepieciešams arī eitanāziju, utilizāciju, kā arī pēc iespējas ātrāku noķerto dzīvnieku nogādāšanu uz veterināro klīniku, ja dzīvniekam nepieciešama neatliekama veterinārmedicīniskā aprūpe un neatliekamas veterinārmedicīniskās aprūpes sniegšana.

Marta Poga