E-biļetes var iegādāties arī daudzbērnu ģimeņu locekļi

[ A+ ] /[ A- ]

Akciju sabiedrība «Pasažieru Vilciens» informē, ka tās mājaslapā www.pv.lv un mobilajā lietotnē veikti uzlabojumi, pateicoties kuriem tagad elektroniski vilcienu biļetes ar atlaidi var iegādāties arī Goda ģimeņu locekļi, kuriem ir «3+» kartes.

Daudzbērnu ģimeņu locekļiem, iegādājoties vilciena e-biļeti, jāizvēlas konkrētajam braucējam piešķirtā atlaide 50% vai 90% apmērā. Šiem pasažieriem jāņem vērā, ka, uzrādot iegādāto e-biļeti vilciena konduktoram un kontrolierim, būs jāuzrāda arī derīga 3+ Ģimenes karte un personu apliecinošs dokuments vai skolēna/studenta apliecība. Ja atlaidi pamatojošos dokumentus pasažieris uzrādīt nevarēs, viņam būs jāiegādājas jauna biļete, turklāt par pilnu cenu.

Vienlaikus veiktas izmaiņas arī e-biļetes dizainā, lai tā būtu ērtāk lietojama gan pasažierim, gan vilciena konduktoram kontrolierim.

AS «Pasažieru Vilciens» atgādina, ka visi daudzbērnu ģimeņu locekļi saņem 50% atlaidi biļetēm vienam braucienam, bet daudzbērnu ģimeņu skolēni un studenti, kuri nav vecāki par 24 gadiem, biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 90% lielu atlaidi.