Ķegumā labiekārtos pludmali un izbūvēs rotaļlaukumu

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma novadā pērn tika realizēti vairāki projekti. Vides labiekārtošanas darbi tiks turpināti arī šogad, tāpat taps pavisam jauni projekti.

Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Ūzuls stāsta, ka viens no projektiem, kas šogad tiks realizēts, ir pludmales teritorijas labiekārtošana peldētāju un atpūtnieku vajadzībām. Pludmalē plānota stāvlaukuma izbūve, lai peldēt gribētājiem nerastos problēmas ar automašīnu novietošanu. Vēl Ķegumā paredzēts izbūvēt rotaļlaukumu mazo bērniņu nodarbēm.

Daži projekti vēl tikai gaida apstiprinājumu. Tā, piemēram, tiek gaidīta atbilde par pašvaldību ēku siltināšanu. Tāpat ir ieplānots līdz 18. martam iesniegt projektu «Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem» par tautas nama iekštelpu renovāciju. «Protams, neatmetam cerības iegūt finansējumu arī Ozolu ielas rekonstrukcijai. Otrajā kārtā iesniegums tika noraidīts, bet noteikti sniegsim vēlreiz,» stāsta R.Ūzuls.

Savukārt pērn tika nosiltināts un renovēts Ķeguma tautas nams, izbūvēts gājēju celiņš uz «Zelta Zirga» trasi, kā arī iesākti siltināšanas darbi Ķeguma komercnovirziena vidusskolā.