«Ēnu diena 2020» notiks 12.februārī

[ A+ ] /[ A- ]

«Ēnu diena 2020» notiks 12.februārī

Praktiskās biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement Latvia» (JA Latvia) organizētā ikgadējā karjeras izglītības programma «Ēnu diena» visā Latvijā norisināsies 12.februārī. Ēnu devēji aicināti arī reģistrēt savas vakances portālā www.enudiena.lv. Šobrīd pieteikties piedāvātajām vakancēm jau var skolēni – potenciālie ēnotāji.

«Ēnu dienas» mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Skolēni var izvērtēt pieejamās vakances un pieteikties uz izvēlēto vakanci, rakstot Ēnu devējiem un atklājot savu motivāciju ēnot. Savukārt Ēnu devēji izvērtē pieteikumus un apstiprina tos vai noraida. Tālāk ēnu devējs sazinās ar saviem ēnotājiem personīgi un norunā tikšanos «Ēnu dienā» – 12.februārī.

Pasākuma rīkotāju mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka no mūsu novadu uzņēmumiem savu dalību «Ēnu dienā 2020» pieteikuši «Fazer Latvija», «Latvijas autoceļu uzturētājs», Lauku atbalsta dienests, Neatliekamās nedicīniskās palīdzības dienets, zvērināts tiesu izpildītājs un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienests (Ogres novads); Ikšķiles novada pašvaldība, Ogres tehnikums un PPII «Ķiparu nams» (Ikšķiles novads); Lielvārdes novada pašvaldība un SIA «Aspatts» (Lielvārdes novads).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!