Festivāls par jauniešu attiecībām

[ A+ ] /[ A- ]

Lai iedrošinātu jauniešus izturēties atbildīgi pret attiecībām ar pretējo dzimumu un iedrošinātu pārdomāti izvēlēties sev dzīves draugu, šogad Ogres Valsts ģimnāzijā no 4.-6.maijam norisināsies festivāls jauniešiem «Mīlestība nav mirusi». Šī gada pasākuma moto ir «Viens plus viens ir viens uz mūžu», kas apzīmē to, ka attiecību mērķis ir laulība, kas tiek slēgta uz mūžu, tāpēc ir īpaši svarīgi sagatavot sevi tik atbildīgam solim. Festivālu jau sešpadsmito gadu organizē jauniešu kustība «Īsta Mīlestība Gaida».

Šī gada festivālā Ogrē gaidāmi arī īpaši viesi. Par tēmu «Kļūdu labojums» ar jauniešiem runās pazīstamais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe kopā ar sievu Madaru. Savukārt Latvijas izlases basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis uzrunās puišus par to, kā labāk sagatavoties laulībām. Garīgā padomdevēja Aija Grīnberga ar meitenēm pārrunās, cik svarīga ir sievišķā emocionalitāte attiecībās. Pasākumu ar muzikālu programmu atklās grupas «MyRadiantU» solists Jānis Driksna.

Vēl festivālā: lekcijas par jauniešiem aktuālām tēmām lasīs «Īsta Mīlestība Gaida» lektoru komanda (Dainis Pandars, Lūkass Balodis, Viesturs un Ilze Knopkeni u.c.). Tāpat paredzētas arī diskusijas, sarunu šovs, sporta un daudzas citas aktivitātes.

Reģistrēties festivālam var līdz 27.aprīlim mājas lapā www.istamilestibagaida.lv, iepriekš samaksājot dalības maksu, kas sevī ietver sešas ēdienreizes, gulēšanas vietu un izdales materiālus. Piesakoties grupās pa 5 vai 10 cilvēkiem, dalības maksa lētāka. Sīkāka informācija: pa telefonu 28899025, vai rakstot uz e-pastu: dainis@istamilestibagaida.lv