Gan Pārogrē, gan Jaunogrē turpinās aktīvi būvdarbi

[ A+ ] /[ A- ]

Gan Pārogrē, gan Jaunogrē turpinās aktīvi būvdarbi

Marta Poga

Kā jau vasarā ierasts, Ogrē daudzviet turpinās būvniecības darbi. Pārogrē aktīvi atsākta Lielvārdes ielas izbūve, bet Jaunogrē, Mālkalnes prospektā 43, uzsākta stāvvietu paplašināšana.

Ogres novada pašvaldības Komunikāciju nodaļas darbinieki informē, ka Ogrē, Lielvārdes ielā, ir izbūvēti ātrumu ierobežojošie vaļņi un paceltie krustojumi, kā arī uzsākta šķembu materiāla iestrāde. Tuvākajā laikā paredzēta virsmas apstrāde. Darbus veic SIA «Valkas ceļi». Līguma summa ir 75 296,48 eiro bez PVN. Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūlija beigām.

Noslēgumam tuvojas arī darbi darbi Ogrē, Čakstes prospektā, posmos no Mazās Ķentes ielas līdz Skalbju ielai, kā arī no Strēlnieku prospekta līdz Dārza ielai.

Veikta asfaltbetona seguma virskārtas atjaunošana, šobrīd abos ceļa posmos veic vēl pēdējos apdares darbus – izvieto ceļa zīmes, krāso apzīmējumus, uzstāda soliņus.

Darbus Jāņa Čakstes prospekta posmā no Mazās Ķentes ielas līdz Skalbju ielai veic SIA «Vianova», līguma kopējā summa – 332 689,52 eiro bez PVN.

Asfaltbetona seguma virskārtas atjaunošanu Dārza ielas posmā no Strēlnieku prospekta līdz valsts galvenajam autoceļam A6 veic akciju sabiedrība «Ceļu pārvalde», līguma summa – 125 979,53 eiro bez PVN.

Savukārt Ogrē, Mālkalnes prospektā 43, lai autobraucējiem nodrošinātu ērtāku piekļuvi pie izglītības iestādēm, uzsākta stāvvietas paplašināšana un labiekārtošana. 

Jaunais stāvlaukums, kas tiek izbūvēts Jaunogres vidusskolas teritorijā, būtiski uzlabos satiksmes organizāciju pie pirmsskolas izglītības iestādēm (PII) «Dzīpariņš» un «Saulīte», kā arī Jaunogres vidusskolas sākumskolas ēkas, kas atrodas blakus PII.

«OVV» jau rakstīja, ka līdz šim rītos un vakaros bērnu nogādāšana minētajās izglītības iestādēs bija apgrūtinoša, jo veidojās sastrēgumi, taču būvdarbu rezultātā gan vecākiem, gan izglītības iestāžu darbiniekiem būs atvieglota piekļuve izglītības iestādēm. Tāpat uzlabosies arī satiksmes drošība, jo paredzēts izbūvēt gājēju celiņu no sākumskolas ēkas uz Jaunogres vidusskolu. Stāvlaukums būs publiski pieejams visiem autovadītājiem, taču ar stāvēšanas laika ierobežojumiem.

Ogres novada pašvaldība šā gada 9.aprīlī noslēdza līgumu ar SIA «Ceļinieks 01» par auto stāvlaukuma izbūvi Ogrē, Mālkalnes prospektā 43. Līguma summa – 139 856, 85 eiro bez PVN. Būvuzraudzību objektā veic SIA «BŪUZ». Arī šajā objektā būvdarbus plānots pabeigt jūlija nogalē.

Kā norāda viens no idejas atbalstītājiem, bijušais Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Juris Laizāns, stāvlaukuma izbūve ir otrais posms apjomīgā labiekārtošanas projekta ietvaros Jaunogres vidusskolas teritorijā. Pirmais posms bija pievedceļa un stāvvietas sakārtošanas darbi 2017.gadā. Savukārt turpmākajos gados plānots īstenot šī projekta trešo posmu, paplašinot stāvlaukumu skolas teritorijā, kur savulaik atradās siltumnīca.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!