HK «Ogre» pakāpjas uz priekšpēdējo vietu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres hokejistiem ir par ko priecāties – izcīnīta pārliecinoša uzvara!

Vēl divas Latvijas čempionāta spēles aizvadījuši Ogres hokejisti. Vispirms mūsējie ar 0:4 piekāpās «Zemgale/JLSS», bet pēc tam izcīnīja savas pastāvēšanas laikā pārliecinošāko uzvaru, ar 8:4 pieveicot HS «Rīga/Prizma».

Jelgavnieki Vidzemes ledus hallē viesojās 13. novembrī. HK «Ogre» hokejisti centās, tomēr tā arī nespēja atrast atslēgu, lai atslēgtu pretinieku vārtus, kamēr pašu aizsardzības līnija kapitulēja četras reizes – 0:4.

Pavisam cits sižets bija 17. novembrī notikušajai spēlei, kad ogrēnieši savā laukumā uzņēma HS «Rīga/Prizma». Jau pirmajā periodā Ogres komanda izvirzījās vadībā ar 1:0, taču pretinieki panāca izlīdzinājumu (1:1). Tomēr pēc pirmā perioda vadībā ar 3:1 bija mājinieki, pēc otrās trešdaļas savu pārsvaru viņi jau dubultoja (6:2), bet pēdējā periodā abas komandas guva vēl pa diviem vārtiem – 8:4. Ogrēniešu rindās rezultatīvākie bija Ivans Frančuks 4 (2+2), Ralfs Melders 2 (1+1), Rolands Dietlavs 2 (1+1), Ivars Sirmais 2 (0+2) un Dmitrijs Zdobničevs 2 (0+2). Pēc šī panākuma HK «Ogre» pirmo reizi pameta turnīra tabulas pēdējo vietu un ar 11 spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem pakāpās uz priekšpēdējo vietu, apdzenot «Rīga/Prizma». Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 24. novembrī, kad viesosies pie vienības «Liepājas Metalurgs II».

 

Ritvara Raita foto