HK «Ogre/Hydrox» – Latvijas čempione pludmales handbolā

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

3.un 4.jūlijā Majoru pludmalē notika Latvijas Atklātais čempionāts pludmales handbola. Vīriešu komandu konkurencē čempionu kausu un dāvanu karti 500 eiro vērtībā no «Sporta Punkts» izcīnīja HK «Ogre/Hydrox».

Vīru turnīrā piedalījās deviņas komandas. HK «Ogre/Hydrox» aizcīnījās līdz finālam, kurā pārspēja komandu «POPHOUSE.LV». Ogres komandā spēlēja: Jānis Bauze, Edijs Putniņš, Andris Poznaks, Andis Silnieks, Reinis Sļusarevs, Aivars Čikuts, Vjačeslavs Rutka, Endijs Kušners un Artis Laganovskis.

Paralēli notika arī sieviešu komandu turnīrs, kurā piedalījās 11 vienības, tostarp arī HK «Ogre», kam šoreiz nācās iztikt bez pieredzējušas vārtsardzes, tāpēc galarezultātā tikai 8.vieta. Tomēr daudz svarīgāk par izcīnīto vietu bija tas, ka dāmas, kuras visas Ogres handbola audzēknes, turklāt vairākas no viņām pirms 14 gadiem HK «Ogre» sastāvā un sava galvenā trenera Andra Molotanova vadībā guva leģendāru panākumu – izcīnīja Latvijas čempioņu titulu, atkal tikās un spēlēja vienā komandā. Majoru turnīrā spēlēja: Inga Dīķe, Ilze Molotanova, Una Kazaine, Antra Krastiņa, Ieva Briede, Zanda Torgunova, Laura Zukule, Ilze Šatreviča un Jūlija Tetere-Tererovska.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!