HK «Ogre» viesos sakauj Ludzas komandu «Latgols»

[ A+ ] /[ A- ]

HK «Ogre» viesos sakauj Ludzas komandu «Latgols»

Ritvars Raits

Baltijas Handbola līgā jau trešo uzvaru, kas turklāt bija otrā pēc kārtas, izcīnīja HK «Ogre», kas 27.novembrī Ludzā ar 47:26 (21:10) sakāva vietējo komandu SK «Latgols». Rezultatīvākais starp ogrēniešiem bija Toms Lielais, kurš desmit uzbrukumos guva deviņus vārtus.

Pirms nedēļas Ogres handbolisti savā laukumā ar 30:29 (16:15) pieveica Latvijas čempionvienību «Tenax Dobele», bet pagājušajā sestdienā devās uz Ludzu, lai mērotos spēkiem ar otru latviešu klubu, kas piedalās Baltijas Handbola līgā – ar SK «Latgols». Pirmos vārtus šajā mačā guva laukuma saimnieki (0:1), bet ogrēnieši nekavējās atbildēt ar Alekseja Gaisas un Renāta Hovratoviča goliem – 2:1. 9.minūtes sākumā priekšā ar 4:3 atradās ludzānieši, bet pēc diviem Hovratoviča vārtu guvumiem vadības grožus uz visu spēles laiku pārņēma mūsu handbolisti, turklāt tik pārliecinoši, ka pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 11 vārtu pārsvaru (21:10), bet visā mačā burtiski sagrāva savus pretiniekus – 47:26.

HK «Ogre» labā vārtus guva Toms Lielais (9), Aleksandrs Pacikaiļiks (7), Aleksejs Gaisa (7), Renāts Hovratovičs (7), Matss Renfordts (6), Artūrs Lazdiņš (4), Aivars Čikuts (4) un Edgars Iļjinihs (3).

Ogres komandas galvenais treneris Andris Molotanovs, komentējot šo spēli, uzsvēra: «Braucām ar mērķi uzvarēt, spēlei gatavojāmies un respektējām pretinieku. Gājām uz maksimālu jaudu un puslaikā sapratām, ka liels darbs ir izdarīts, tādēļ nospraudām sev jaunu mērķi – sadeldēt +/- vārtu attiecību turnīra tabulā. Devu komandai uzdevumu neapstāties un veidot maksimālu punktu starpību, lai būtu pozitīvāks skats turnīra tabulā. Šo mērķi mums izdevās sasniegt. Iestrādājām arī dažādus aizsardzības modeļus, likām uzsvaru uz mums neraksturīgo 5-1. Visi spēlētāji tika spēlēt, katrs iemeta vārtus, līdz ar to ar spēli kopumā esam apmierināti. Pēc divām nedēļām mums ir svarīgs posms – uzņemsim Viļņas komandas. Jāsagatavojas gan fiziski, gan mentāli, gan taktiski. Šīs mums būs svarīgas spēles, un vēlamies labi nospēlēt.»

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!