HK «Ogre» zaudē finālsērijas pirmajā spēlē

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas čempionāta handbolā vīriešu Virslīgas finālsēriju ar zaudējumu sākusi HK «Ogre», kas 22.maijā viesos ar 27:37 (13:20) atzina pašreizējās čempiones «Tenax Dobele» pārākumu. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar desmit vārtu guvumiem bija Toms Lielais.

Dobelē notikušās finālsērijas pirmās spēles starp «Tenax Dobele» un HK «Ogre» rezultātu jau 1.minūtē atklāja ogrēnietis Toms Lielais – 1:0. Pēc pāris minūtēm ar vārtu guvumu atbildēja dobelnieki (1:1), bet 4.minūtē Dobeles komanda pirmo reizi izvirzījās vadībā (3:2) un vadības grožus vairs neatdeva. Pēc pirmā puslaika «Tenax Dobele» atradās vadībā ar 20:13, bet visā spēle bija pārāka ar 37:27.

Ogres komandas labā desmit vārtus iemeta Toms Lielais, pa četriem – Renāts Hovratovičs un Vjačeslavs Rutka, trīs – Mārtiņš Dāvidnieks, divus – Edijs Putniņš, bet pa vieniem – Andris Pozņaks, Reinis Sļusarevs, Aivars Čikuts un vārtsargs Andris Molotanovs. Finālsērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām, otrā spēlē notiks šovakar, 25.maijā, Ogrē.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!