Iedzīvotāji saziedo nepieciešamos līdzekļus patversmes voljēru remontam

[ A+ ] /[ A- ]

Ir savākta nepieciešamā summa, lai uzsāktu Ogres novada dzīvnieku patversmes lielo dzīvnieku jeb suņu āra voljēru renovāciju, informē Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» darbinieki.

«OVV» jau rakstīja, ka P/A «Ogres namsaimnieks» jūlija sākumā vairākās pilsētas vietās uzstādīja ziedojumu kastes, lai savāktu līdzekļus Ogres novada dzīvnieku patversmes labiekārtošanai. Pēc aizvadītajā nedēļā veiktās ziedojumu atkārtotās inkasācijas jeb naudas skaitīšanas aprēķināts, ka laikā no 12.augusta līdz 20.septembrim ziedojumos kopumā savākti 638,52 eiro. Pavisam iedzīvotāji saziedojuši teju divus tūkstošus eiro.

«Sākumā vēlējāmies savākt 1400 eiro, kas būtu kā atspēriena punkts, lai uzsāktu Ogres novada dzīvnieku patversmes lielo dzīvnieku āra voljēru renovāciju. Liels prieks, ka šajos nepilnos trīs mēnešos esam sasnieguši gandrīz divu tūkstošu eiro slieksni,» norāda P/A «Ogres namsaimnieks» direktors Aigars Briedis.

P/A «Ogres namsaimnieks» pateicas visiem ziedotājiem, kuri ar saviem ziedojumiem spējuši palīdzēt, lai jau drīzumā patversmes iemītnieki iegūtu jaunus un ērtus voljērus.

«Šādas akcijas plānojam veikt arī turpmāk, jo kopā spējam paveikt vairāk, par ko ir liels prieks,» saka A.Briedis.

Sekot līdzi voljēru būvniecībai un darbiem varēs gan P/A «Ogres namsaimnieks» mājaslapā, gan arī aģentūras sociālajos tīklos.

Ja ir vēlme palīdzēt, iespējams ziedot ar ziedojumu konta starpniecību:

Ogres novada pašvaldības aģentūra «Ogres namsaimnieks»

Reģistrācijas numurs: 90010402651

Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Banka: AS «SWEDBANK» , kods: HABALV22

Konts: LV70HABA0551039581159

Maksājuma mērķis ziedojumiem kontā: ziedojums Ogres novada dzīvnieku patversmes labiekārtošanai.

Marta Poga