Ielu intervija – Vai un kā sazināties ar tuviniekiem ārzemēs?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

Vai un kā sazināties ar tuviniekiem ārzemēs?

 

Lauma Cielava no Mazozoliem:

– Dēlam ir dzīvoklis Rīgā, bet darba pienākumos Arnis bieži dodas ārpus Latvijas. Šobrīd no Spānijas atbraukusi meita Agnete ar dzīvesbiedru Krišjāni un atvasītēm Alisi un Martu. Bērnu ģimenes dzirdu, redzu Whatsapp(ā), bet klātienē tiekamies divreiz gadā – vasarā un Ziemassvētkos.

 

Valdis Ancāns no Suntažiem:

– Ilgus gadus Nīderlandē dzīvo mans brālis Imants. Regulāri sazināmies ar mobilā telefona, Whatsapp un e-pasta starpniecību. Viņš Suntažus apmeklē divreiz gadā, es gan Nīderlandē viesojies neesmu, bet domāju pabūt.

 

 

Ilga Rēdmane no Ogres:

– Meita Ilona ar savām meitām Anci un Šarloti mājo Norvēģijā. Otra meita Iveta – tepat Latvijā, bet viņas atvašu Paulas un Zanes mītnes zeme ir ASV. Saziņai lieti noder viedtālrunis, vēstules un Whatsapp, agrāk bija arī skype. Viena pie otras braucam ciemos. Tālās mazmeitas izstrādā ekskursiju maršrutus pa Latviju.

 

Zina Budaha no Ogres:

– Ar vīru Mārtiņu bieži ar auto braucam uz Kauņu, kur mīt mūsu vecākais dēls Roberts, viņa otrā pusīte Giedra un bērni – Valters, Lukass, Ana. Priecājos, ka jaunā ģimene dzīvo Lietuvā, nevis ASV, kā sākotnēji vēlējās. Protams, lietojam IT, turklāt dēlam ir bizness arī Latvijā.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!