Iespēja pansionātos radīt Līgo noskaņu

[ A+ ] /[ A- ]

Sociālā uzņēmuma «Eņģeļa pasts» komanda aicina līdzcilvēkus piedalīties sociālajā projektā «Vasaras saulgrieži», informē uzņēmuma vadītāja Līga Uzulniece.

Projekta mērķis – sarūpēt sociālās aprūpes centru iemītniekiem (7000 cilvēku 108 sociālās aprūpes centros) gardus un raibus (ar četrām dažādām garšām) siera ritulīšus un kvasa dzērienu, lai piepildītu viņu ikdienu ar svētku noskaņu, palutinātu un iepriecinātu mūsu seniorus.

«Eņģeļa pasta» komanda sagatavojusi mazu, bet ļoti gardu Vasaras saulgriežu dāvanu komplektu, kurā ietilpst Talsu siera ritulis un Iļģuciema kvass (0,5 l), ko ātri un ērti var iegādāties E-veikalā (https://www.nosirdsuzsirdi.lv/) kā ziedojumu, un tas nonāks sociālās aprūpes centrā, lai priecētu tur mītošos cilvēkus. Tikai par 3,75 eiro var iepriecināt kādu sociālās aprūpes centrā dzīvojošu senioru un, izrādot rūpes, radīt viņam neaizmirstamas emocijas, prieku un pārsteigumu.

Sociālajā projektā piedalās: AS «Talsu piensaimnieks» un Alus/kvasa darītava «ILGEZEEM». Vairāk par projektu interneta mājaslapā: http://www.engelapasts.lv.