Ikšķilē aizdedzina Valsts policijas darbinieka auto

[ A+ ] /[ A- ]

Foto: ekrānšāviņš Viss, kas palicis pāri no samērā labas «BMW» markas automašīnas.

Ikšķilē aizdedzina Valsts policijas darbinieka auto

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Ikšķilē kāds pagaidām nenoskaidrots noziedznieks nakts vidū iekļuvis ar barjeru norobežotas mājas pagalmā un aizdedzinājis «BMW» markas automašīnu, kas pieder Valsts policijas darbiniekam, vēsta televīzijas raidījums «Degpunktā». Mašīnas īpašnieks paspējis ar ugunsdzēšamo aparātu liesmas vien ierobežot, bet noziegumu izdarījušo personu tagad meklē policija.

Valsts policijas darbinieks atradās mājās, kad pulksten 4.00 naktī izdzirdēja blīkšķus un sajuta dūmu smaku. Kā izrādījies, aizdedzināta bija viņam piederošā automašīna «BMW». Policists ar ugunsdzēšamo aparātu, kas, par laimi, atradās mājās, ierobežoja liesmas, pirms ieradās ugunsdzēsēji, taču no automašīnas maz kas palicis pāri. Vietējie domā, ka notikušais nav sagadīšanās un kāds ļaundaris jau iepriekš izplānojis, kā paveikt noziegumu. Neoficiāla informācija liecina, ka cietušajam, kurš ikdienā strādā satiksmes uzraudzības jomā, pirms daudziem gadiem jau reiz bijis nodarīts kaitējums ar dedzināšanu – toreiz tikušas aizdedzinātas viņa mājokļa durvis.

Valsts policijas Ogres iecirknī tika uzsākts kriminālprocess, kas turpmākai izmeklēšanai pārsūtīts Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldei.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!