Ikšķilē nodod bezatlīdzības lietošanā telpu nodibinājumam «Fonds Cerība ģimenei»

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķilē nodod bezatlīdzības lietošanā telpu nodibinājumam «Fonds Cerība ģimenei»

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības domes 21.aprīļa sēdē deputāti akceptēja lēmumu par telpas Ikšķilē, Birzes ielā 33A, nodošanu bezatlīdzības lietošanā nodibinājumam «Fonds Cerība ģimenei».

Ikšķiles pilsētas un lauku teritorijas pārvaldes vadītāja Aiva Ormane informēja, ka pašvaldībā tika saņemts nodibinājuma «Fonds Cerība ģimenei» iesniegums ar lūgumu rast iespēju reizi nedēļā, otrdienās no pulksten 18 līdz pulksten 21 nodot bezatlīdzības lietošanā telpas ēkā Ikšķilē, Birzes ielā 33 A, Ikšķilē, tematisku un atraktīvus vakaru organizēšanai jauniešiem vecumā no 14  līdz 18 gadiem, kas būs kā alternatīva Ikšķiles jauniešu pavadītajam laikam, darbojoties ar dažādām viedierīcēm vai nododoties kaitīgām nodarbēm. Nodibinājuma darbības joma ir labdarība un sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociālo mazaizsargāto personu grupu, sociālās labklājības celšana.

Deputāti vienbalsīgi lēma nodot bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai – nodibinājumam «Fonds cerība ģimenei» Ogres novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Ikšķilē, Birzes iela 33A, otrā stāva zāli minētajām nodarbībām. Telpa tiek nodota bezatlīdzības lietošanā nodibinājumam, kamēr tam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, bet ne ilgāk par pieciem gadiem ar mērķi tematisku un atraktīvu vakaru organizēšanai jauniešiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!