Ikšķilē turpinās ielu remontdarbi

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķilē turpinās ielu remontdarbi

Marta Poga

Šovasar daudzas ielas Ikšķilē ieguvušas jaunu segumu, līdz ar ko uzlabojušies braukšanas apstākļi pilsētā, taču Ikšķilē vēl ir virkne ielu, kas gaida savu kārtu.

Kā informē pašvaldības pārstāvji, jūlija sākumā asfaltbetona seguma izbūves un apmalīšu nomaiņas darbi veikti Ikšķilē, Melioratoru ielas un daudzdzīvokļu ēku Melioratoru ielas 4 un 8 iekšpagalmos. Savukārt divkārtu virsmas apstrāde veikta Ikšķilē Neļķu un Kārklu ielai, kā arī Atteku ielai Turkalnē. Šajā mēnesī turpinās asfaltseguma ieklāšanas darbi Lupīnu un Ausekļa ielā.

Tiek gatavota arī dokumentācija Ziedu, Papeļu un Neļķu ielas nodošanai ekspluatācijā. Šajās ielās grants seguma vietā paredzēts ieklāt asfaltbetona segumu.

Ielu un ceļu uzlabošana Ikšķilē ir viena no prioritātēm. Šogad plānota arī Peldu ielas asfaltbetona seguma atjaunošana un gājēju ietves uzlabošana. Līdz ar Peldu ielas sakārtošanu visās pilsētas maģistrālajās ielās būs teicami braukšanas apstākļi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!