Ikšķilē uzstādītas 13 suņu ekskrementu savākšanas urnas

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķilē uzstādītas 13 suņu ekskrementu savākšanas urnas

Atsaucoties iedzīvotāju paustajai vēlmei, Ikšķilē uzstādītas trīspadsmit specializētās suņu ekskrementu savākšanas urnas, ziņo pašvaldība.

Urnu izvietošanas adreses: valsts autoceļa P10 un pašvaldības autoceļa «Lazdukalns–Kaparāmuri» krustojumā; valsts autoceļa P10 un Kastaņu ielas krustojumā; Jāņu un Sarmas ielu krustojumā; Tīnūžu un Riekstu ielu krustojumā; Melioratoru ielā 12A; Reinpētera ielā 2; Neļķu, Strēlnieku un Lejas ielu krustojumā; netālu no īpašuma Papeļu ielā 23; iepretim īpašumam Peldu ielā 4; Lībiešu un Irbenāju ielu krustojumā; Lupīnu un Celmu ielu krustojumā; Ogres un Māras ielu krustojumā; Rīgas un Ievu ielu krustojumā.

Šīs urnas papildina jau iepriekš uzstādītās četras specializētās suņu ekskrementu savākšanas urnas uz Ikšķiles Daugavas aizsargdambja. Pašvaldība izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri atsaucās aicinājumam un izteica savu viedokli aptaujā par nepieciešamajām suņu urnu novietojuma vietām aptaujā, kā arī tiem suņu īpašniekiem, kuri pauda savu viedokli, kad tas tika vaicāts pilsētas ielās! Tāpat pašvaldība pateicas visiem godprātīgajiem suņu īpašniekiem, kā arī atgādina pārējiem, ka mājdzīvnieku saimnieku pienākums ir savākt aiz saviem mīluļiem arī vietās, kur šobrīd nav īpašu urnu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!