Ikšķiles jaunajiem māksliniekiem godalgotas vietas vizuālās mākslas konkursā

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles jaunajiem māksliniekiem godalgotas vietas vizuālās mākslas konkursā

Marta Poga

Bauskā šoruden jau 4.reizi norisinājās Latvijas Mākslas skolu audzēkņu radošo darbu konkurss «Pils. Sēta. Pilsēta», kas ir veiksmīgi noslēdzies. Konkursā ar labiem panākumiem startējuši arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) audzēkņi.

Konkursa mērķis – mudināt bērnus ieraudzīt savas tuvākās apkārtnes daudzveidību un skaistumu, veidot piederības izjūtu un pozitīvu attieksmi pret savu pilsētu, ciematu un tuvāko apkārtni, rast prieku un radošu piepildījumu, zīmējot un gleznojot. Konkursa šā gada tēma bija – industriālā ainava un organizatori atzīst, ka vērtēt iesūtītos darbus žūrijai bijis liels izaicinājums, jo piedalījies rekordliels dalībnieku skaits no 40 skolām visā Latvijā. 

IMMS direktore Valda Jermanova stāsta, ka IMMS pārstāvēja 11 jaunie mākslinieki: Svens Skujiņš, Elizabete Aija Vecrinka, Sofija Zeņko, Elīza Romanovska, Inguss Zurkovs, Kate Kravale, Enija Pijola, Nellija Johansena, Madara Bāriņa, Estere Sokolovska, Roberts Strupka.

«Četru mākslinieku radošie darbi izpelnījās īpašu žūrijas uzmanību – Sofija Zeņko ieguva 2.vietu par darbu «Būvlaukums», Inguss Zurkovs ieguva 3.vietu par darbu «Konstrukcija», Elizabete Aija Vecrinka ieguva Atzinību par darbu «Melnais tilts», Elīza Romanovska ieguva Atzinību par darbu «Rūpnīca pie jūras».

Paldies par ieguldīto darbu un sasniegumiem mākslas skolotājām Lailai Balodei un Martai Jurjānei! Jaunie konkursanti drīzumā saņems balvas un diplomus par saviem sasniegumiem konkursā, kā arī laureātu darbi būs atspoguļoti konkursam veltītā kalendārā 2022.gadam,» ar lepnumu par jauno mākslinieku sasniegumiem stāsta V.Jermanova.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!